Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Która to sonda?


michlob

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam takie oto błędy:

1088 Dopasowanie mieszanki 2

przekroczona wartość adaptacji - mnożenie

16514 Sonda lambda obwód (strona 1 czujnik 1)

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

o którą sondę chodzi? Od strony pasażera czy kierowcy?[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 19:37_________________________________________________Już sobie poradziłem. Jest to sonda od strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na sondę Bosch od strony pasażera. Dodam tylko, że dobrze jest wymieniać obie sondy na takie same. Od strony kierowcy mam chińskiego zamiennika i wskazania sond są różne przez co silnik nierówno chodzi, zwłaszcza na gaziwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na sondę Bosch od strony pasażera. Dodam tylko, że dobrze jest wymieniać obie sondy na takie same. Od strony kierowcy mam chińskiego zamiennika i wskazania sond są różne przez co silnik nierówno chodzi, zwłaszcza na gaziwie

u mnie nierówno chodzi na benzynie własnie, a na gazie ok mam takie błędy

17537 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 2- mieszanka bogata (rich mixture)

16514 Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1- obwód uszkodzony

16534 Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 2 - obwód uszkodzony

18010 Sterownik ECM - niskie napięcie zasilania z akumulatora (terminal 30)

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________miałeś którys z tych błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć V6 mają w sumie 4 sondy, zaraz koło cylindrów i ponoć gdzieś później. Wnioskuje z tego co piszesz, że masz całą prawą stronę padniętą choć żadnym specjalistą nie jestem. Masz sekwencje czy mikser? Naładuj akumulator może przestanie chodzić nierówno. Mi się wogóle centralka od gazu nie chciała włączyć gdy miałem słaby aku, a na benzynie chodził normalnie

Wg mnie jest również do wymiany sonda po stronie pasażera (prawa strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć V6 mają w sumie 4 sondy, zaraz koło cylindrów i ponoć gdzieś później. Wnioskuje z tego co piszesz, że masz całą prawą stronę padniętą choć żadnym specjalistą nie jestem. Masz sekwencje czy mikser? Naładuj akumulator może przestanie chodzić nierówno. Mi się wogóle centralka od gazu nie chciała włączyć gdy miałem słaby aku, a na benzynie chodził normalnie

Wg mnie jest również do wymiany sonda po stronie pasażera (prawa strona)

ta V6 ma dwie sondy przed katem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...