Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy jest możliwe że zbiornik paliwa jest mniejszy ??


haumic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. niedawno kupiłem A4 1.8 benzynę. Z tego co wiem to zbiornik paliwa powinien mieć koło 60 litrów. U mnie od momentu zaświecenia się rezerwy pod korek wchodzi 40 l ? Czyżby rezerwa miała aż 20 l. Proszę odpowiedź czy faktycznie tak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o czyms takim. Chyba ze wstawili Ci zbiornik od innego auta, ale to nie mozliwe raczej. :) pewnie masz cos z plywakiem. Swoja droga po co 2 takie same prawie tematy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o czyms takim. Chyba ze wstawili Ci zbiornik od innego auta, ale to nie mozliwe raczej. :) pewnie masz cos z plywakiem. Swoja droga po co 2 takie same prawie tematy? :P

To jest możliwe może auto latało na przemyt gdzieś i trzeba było zakombinować ze zbiornikiem ... tylko, że oni raczej zwiększają ich pojemność niż zmniejszają :)

Co do pytania to .... zadałeś takie na które nikt tu nie zna bo i nie może znać odpowiedzi nie widząc tego samochodu .... jak Ci się zapali rezerwa to dolewasz 40 litrów i wywala przez korek ta ? To sprawdź czy w zbiorniku jest 20 litrów benzyny 20 litrów to już się porządnie przelewa .... na rezerwie jest około 7 litrów w zbiorniku (przynajmniej u mnie w Avancie) i robie na tym 50 km i strzałka opada już na ten bolec (poniżej skali) .... ale auto dalej jedzie więc pewnie tam jeszcze jest coś tej benzyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. niedawno kupiłem A4 1.8 benzynę. Z tego co wiem to zbiornik paliwa powinien mieć koło 60 litrów. U mnie od momentu zaświecenia się rezerwy pod korek wchodzi 40 l ? Czyżby rezerwa miała aż 20 l. Proszę odpowiedź czy faktycznie tak jest .

po pierwsz zajrzyj z tyłu pod samochód i zrób fotkę. Wtedy powiemy czy standardowy bak. Jesli sie okaże że bak jest jak powinien to będziesz szukał problemu w pływaku. Innego wyjścia niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to wyjezdził az silnik sam zgasnie i zatankował do pełna, oczywiscie zapas paliwa w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...