Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Nie odpala po wyjęciu wiatraka od nawiewu


Obsession

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedwczoraj wyjmowałem wiatrak od nawiewu (nie chodził - sprawdzałem szczotki) i podczas gdy był wyjęty, chciałem odpalić auto. Najpierw jakby chciał załapać, ale nie zaskoczył więc odpaliłem jeszcze raz ale już zero odzewu - nic nie łapie. Wiatrak złożyłem i chodzi, ale problem z odpaleniem został do dziś. Potem się dowiedziałem od pewnego mechanika (z innego miasta), że w :audi: nie powinno się grzebać przy elektryce bez zdejmowania klemy i prawdopodobnie zablokował się komputer. Próbowałem odpinać klemę na dłuższy okres czasu aby zresetować kompa (jak w innych sprzętach), ale :audi: to chyba nie rusza.. Czy jest jeszcze jakiś sposób na reset? czy pozostaje tylko VAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co instrukcja przewiduje to odkodowanie radia i ustawienie zegarka. a nie sadze zeby ktorakolwiek z tych czynnosci miala wplyw na mozliwosc urchomieina samochodu :tongue4:

stawiam na problem immo-kluczyk. podepnij sie z VAG-iem. poszukaj bledow. sadze ze tajemnica sie wyjasni od razu

a BTW masz paliwo w baku? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo jest (nie dużo ale jest) :tongue4: kontrolka immo gaśnie, ale w sumie nie wiadomo.. mam gościa w Mińsku z VAG'iem, ale 150 minimum weźmie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG tyle kosztuje z przesylka :polew:

odlacz akumulator na noc i sprobuj rano odpalic. tylko jak bedziesz kleme zakladac to zdecydowanie jednym ruchem. i po wlaczeniu zaplony odczekaj z minute zanim uruchomisz rozrusznik. w niektorych motorkach nastepuje samoadaptacja przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - znajomy mechanik ma VAG'a i się podłączyłem. Błędów żadnych nie pokazał. Jak wyjmowałem bezpieczniki to musiałem jeden pomylić bo był nie na swoim miejscu. Tylko dziwne bo bezpieczniki wyjmowałem długo po tym jak męczyłem się z odpaleniem. Możliwe, że był to błąd w kompie, który zniknął po resecie (ale nie odpalił bo bezpiecznik zmienił miejsce pobytu;) ) Temat można zamknąć:) THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...