Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Made in Italy


numen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy warto zakupić felgi (repliki) made in Italy? Czy lepiej dołożyć i zakupić Made in Germany?

Z tego co słyszałem to włoskie są dużo miększe i z gorszych materiałów wykonane, podobno nie na nasze drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez słyszałem ze Włoskie są gorszej jakości :) lepiej wziasc made in Germany :) na felach nie ma co oszczędzać :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoskie co sie nadaje i sprawdza to pizza i spaghetti

swojego czasu sprzedawałem łożyska firmy SKF jeśli było na nich ITALY zawsze były słabsze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już też miałem kiedyś do czynienia z włoską repliką. Lepiej trochę dorzucić i mieć mocniejsze koło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje 18" Made in Italy, katowane sa juz 3 sezon, i tylko na początku raz jedną prostowałem, ale wtedy miałem wrzucone tam gumy 255/35, teraz na 225/40 nie ma problemu :gwizdanie:, ja jestem zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jak nie masz pewnego producenta, to choćby nie wie skąd felgi były to mogą się pokrzywić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj drogi coraz lepsze sa :P

Felgi 18 będę miał tylko na sezon letni, tak myślę od Kwietnia do Października? A 16 zostawię na Zimówkach.

Ale jeśli felgi sa nawet produkcji Germany to i tak nie oznacza ze są to Orginały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj drogi coraz lepsze sa :P

Felgi 18 będę miał tylko na sezon letni, tak myślę od Kwietnia do Października? A 16 zostawię na Zimówkach.

Ale jeśli felgi sa nawet produkcji Germany to i tak nie oznacza ze są to Orginały?

nie wszystkie orginały są z Niemiec, ale i tak szukaj felg ich produkcji, bo są chyba najpewniejsze, najlepiej szukaj czegoś ori Audi/VW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam repliki s4 o rozmiaeze 16,maja juz 12 lat i nigdy nie prostowane.

chcialem zmienic na ori 16 z b6 takie drugie lopaty,ale jak przyszla paczka i zalozylem na piaste to sie przestraszylem i szybko sprzedalem bo byly bardzo krzywe i zostalem przy made in italy.tzn 7Jx16 ET35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...