Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, kupiłem samochód, lecz na umowie właścicielem pojazdu jest tata i mam pytanie czy ja jako jego syn mogę za niego zarejestrować samochód? Czy potrzebuję do tego jakieś upoważnienie? Chodzi mi o wydział komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Ale nie napisanym ok kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Ale nie napisanym na kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Ale nie napisanym na kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:56_________________________________________________Kurwa znowu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem na jakiej podstawie, ale być może musisz na druku za 20 zł, ja będąc w WK widziałem ludzi przychodzących z normalnie sporządzonym pełnomocnictwem szczególnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie płaciłem za upoważnienie :kox: Każde auto mam na tate i jakby on miał łazić i wszystko załatwiać :gwizdanie: Sam w domu pisze upoważnionko tata podpisuje i wszystko OK. :D U mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Zamiast jechać z tatą spiszcie sobie lepiej pełnomocnictwo szczególne na przerejestrowanie tego auta, jeżeli będą chcieli na swoim druku to najwyżej odeślą cię z kwitkiem i wtedy wrócisz z tatą. Nie ma bata żeby tym łobuzom jeszcze dopłacać żeby z łaską się wzięli do roboty :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam kupił? Gadaj :decayed:

klasyka :)

no może za mocno powiedziane :P

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Zamiast jechać z tatą spiszcie sobie lepiej pełnomocnictwo szczególne na przerejestrowanie tego auta, jeżeli będą chcieli na swoim druku to najwyżej odeślą cię z kwitkiem i wtedy wrócisz z tatą. Nie ma bata żeby tym łobuzom jeszcze dopłacać żeby z łaską się wzięli do roboty :thumbdown:

z tym, że ja jadę do wydziału komunikacji 40km w jedną stronę, więc specjalnie po kwitek to nie ma sensu jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojadę w piątek, a jutro zadzwonię i się wszystko wypytam :P[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:28_________________________________________________okazało się, że wystarczy tylko upoważnienie szczegółowe pisane odręcznie. wszystko załatwiłem dziś rano i już ostrowskie blachy na moim ...;d samochodzie są :P

dzięki panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...