Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie, kupiłem samochód, lecz na umowie właścicielem pojazdu jest tata i mam pytanie czy ja jako jego syn mogę za niego zarejestrować samochód? Czy potrzebuję do tego jakieś upoważnienie? Chodzi mi o wydział komunikacji.

Opublikowano

Potrzebujesz upoważnienia od taty.

Opublikowano

Ale nie napisanym ok kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Ale nie napisanym na kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Ale nie napisanym na kartce tylko na druku z wydziału komunikacji. U mnie to kosztuje 20zł :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:56_________________________________________________Kurwa znowu :polew:

Opublikowano

W sumie nie wiem na jakiej podstawie, ale być może musisz na druku za 20 zł, ja będąc w WK widziałem ludzi przychodzących z normalnie sporządzonym pełnomocnictwem szczególnym.

Opublikowano

Zależy od urzędników. U Nas się płaci :)

Opublikowano
  • Autor

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

Coś tam kupił? Gadaj :decayed:

Opublikowano

Nigdy w życiu nie płaciłem za upoważnienie :kox: Każde auto mam na tate i jakby on miał łazić i wszystko załatwiać :gwizdanie: Sam w domu pisze upoważnionko tata podpisuje i wszystko OK. :D U mnie tak jest.

Opublikowano

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Zamiast jechać z tatą spiszcie sobie lepiej pełnomocnictwo szczególne na przerejestrowanie tego auta, jeżeli będą chcieli na swoim druku to najwyżej odeślą cię z kwitkiem i wtedy wrócisz z tatą. Nie ma bata żeby tym łobuzom jeszcze dopłacać żeby z łaską się wzięli do roboty :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam kupił? Gadaj :decayed:

klasyka :)

no może za mocno powiedziane :P

no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc :hi:

Zamiast jechać z tatą spiszcie sobie lepiej pełnomocnictwo szczególne na przerejestrowanie tego auta, jeżeli będą chcieli na swoim druku to najwyżej odeślą cię z kwitkiem i wtedy wrócisz z tatą. Nie ma bata żeby tym łobuzom jeszcze dopłacać żeby z łaską się wzięli do roboty :thumbdown:

z tym, że ja jadę do wydziału komunikacji 40km w jedną stronę, więc specjalnie po kwitek to nie ma sensu jechać ;)

Opublikowano

Ściągnij sobie ze strony wydziału, wydrukuj, wypełnij w domu. Ja tak robiłem :-)

Opublikowano
  • Autor

pojadę w piątek, a jutro zadzwonię i się wszystko wypytam :P[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:28_________________________________________________okazało się, że wystarczy tylko upoważnienie szczegółowe pisane odręcznie. wszystko załatwiłem dziś rano i już ostrowskie blachy na moim ...;d samochodzie są :P

dzięki panowie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.