Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski do lpg


honda

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej kolego. Zaleca się aby wtryski stały. Ale ja w poprzednim aucie miałem na boku teraz też mam na boku. Chodzi o to, że na stojąco ciężko jest je wepchnąć i zamknąć maskę. Dlatego gaziarze kładą je. Ale tak jak napisałem u mnie leżą i wszystko jest ok. Szwagier jeździ moim poprzednim autem tam wtryski też są położone i już 3 lata jest OK. Instalka BRC.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak kupiłem auto to były na leżąco, ostatnio troche pogrzebałem i okazało się że wężyki miały inna długość :wallbash: i przy okazji zamocowałem listwe prawie w pionie :decayed: i jest duża poprawa ale to pewnie przez te wężyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski mają być umieszczone pionowo na jak najkrótszych wężykach, gdy są umieszczone poziomo zbiera się w nich brud powoduje rozkalibrowanie i spadek wydajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam wtryski zamontowane pod kolektorem, położone bokiem. Dzięki temu można dać trochę krótsze wężyki. Ja mam wtryskiwacze MED - listwa jest dosyć spora i tylko tam można je było sensownie zamontować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam leżące, na pokrywie zaworów - zaizolowałem watą mineralną, bo szczerkały na tej pokrywie jak diesel. Chciałem je ustawić na stojąco, niestety za mało miejsca pomiędzy maską a silnikiem, a w przestrzeń pomiędzy osłoną świec a samymi świecami nie ma co probować, bo wogóle już miejsca 0 :decayed: pół roku na leżących i różnicy w działaniu na STAGu nie widać. Wtryski Valteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski mają być umieszczone pionowo na jak najkrótszych wężykach, gdy są umieszczone poziomo zbiera się w nich brud powoduje rozkalibrowanie i spadek wydajności.

po to sa filtry i tankowanie na dobrych stacjach a nie u zenona w stodole :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...