Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Korekcje pompowtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem na małej diagnozie i wyszło, że coś się dzieje z jedną z pompek.

Na pierwszym cylindrze pokazywało od 0,8 do 1,1. Na trzech pozostałych +-0,3.

Paliwo kupione na Shellu.

Co 4-5 zbiorników wlewany STP czarny.

Pytanie: czy wymieniać czy regenerować, a może Jet Clean Tronic Liqui Moly ?

Przebieg auta to 219 tyś (potwierdzony)

Rocznik 2002.

Opublikowano

Jakie masz bipy? kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Czy oprócz złych korekcji masz inne objawy? np szarpanie, nierówna praca?

Opublikowano

Jeszcze tragedii nie ma :tongue4: jezdzic jak innych objawów nie ma, chyba ze nie masz na co kasy wydawac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o BIPY to muszę się zmobilizować wkońcu i zrobić pełne logi.

Filtr powietrza i paliwa wymieniona jakieś 500km temu.

Objawy?? Poprzednie auto było Audi A3 z ASZ ( 130KM ) i ono zupełnie inaczej jeździło. Jazda była płynniejsza i auto śmigało lepiej.

Obecne A4 tak do 100km/h idzie ładnie ale dalej to takie męczenie auta. Poza tym mam takie mrowienia na kierownicy na biegu jałowym i czasami czuć niesystematyczne "zabujanie" ale to może być wina koła zamachowego.

Opublikowano

Te klekoty tak mają z drganiem ale powyżej 100 męczenie hmmmm

Opublikowano

objawami drgania i złych korekcji mogą byc też wyrobione oringi na pompkach...bynajmniej tak u mnie bylo...tylko ze jeszcze mialem problem z odpaleniem jak postal kilka dni

Opublikowano

objawami drgania i złych korekcji mogą byc też wyrobione oringi na pompkach...bynajmniej tak u mnie bylo...tylko ze jeszcze mialem problem z odpaleniem jak postal kilka dni

Tez mi sie tak wydaje :) Sprawdzilbym jeszcze przy okazji kilka rzeczy jeszcze tzn. plecionke czy nie jest popekana , poduszki silnika i skrzyni :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Plecionka wymieniona na taką od znanego "GRUCHOTA" i wywalony katalizator.

Przy wymianie filtrów oglądałem tą plecionkę i nie ma widocznych uszkodzeń. Powodem usunięcia katalizatora i wymiany plecionki były właśnie te mrowienia.

Chyba nie ma za bardzo co gdybać tylko zrobić kpl logów.

W poniedziałek jadę na wymianę końcówek drążków i łączników stabilizatora to niech też sprawdzą poduszki.

Ale nadal nikt nie dał odpowiedzi czy jest sens regenerować pompowtryskiwacz. Mechanik dał mi informację, że jeśli element jest już w znacznym stopniu zużyty to regeneracja nie ma sensu. Prawda czy fałsz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.