Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem po wymianie postojowek!!


8lukasz6

Rekomendowane odpowiedzi

witam otóż dzisiaj dostałem paczuszkę:D z ledami do halogenów i do postojowek problem mam taki ze wyskoczyły mi 2 bledły na fisie.. o to raczej będzie problem z postojowkami bo po wymianie halogenów tego nie było tylko po wymianie postojowek... wiem ze było otym na forum wiele razy ale kupiłem postojowki z lepszej pulki i nie powinny wywalać błędu a wywala i mnie to wkurza bo nie którzy nie maja błędów:/ przesylam linka do moich postojowek

http://cgi.ebay.de/LED-Standlicht-XENON-Audi-A4-8E-B6-S4-quattro-W5W-/150622298263?pt=DE_Autoteile&hash=item2311c9e097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz błąd spalonej żarówki, aby sie go pozbyć musisz dołączyć równolegle do żarówki obciążenie np rezystor albo zwykła żarówka. Możesz też kubić tzw led CAN-BUS, które maja już w sobie wbudowane obciążenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja mam kupione te canbus :D tak jak w linku podalem i tu jest problem:/

bo nie powinny wywalac bledu

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 20:04_________________________________________________1 Paar SMD LED Standlichter:

XENON Weiss, mit integrierten Checkwiderständen, Sockel: W5W T10

100% KEINE FEHLERMELDUNG durch CAN-BUS Widerstände.

Maximale Lichtausbeutung durch SMD LED Technologie.

Optimale Lichtverteilung im Scheinwerfergehäuse.

Technische Angaben:

Farbe: XENON Weiss

Sockel: W5W T10

Betriebsspannung: 12V / 24V

Leuchtmittel: 5x SMD LED Chips

Abstrahlwinkel: ca. 180 Grad

Masse: wie Original-Glühlampe Glassockel

Lieferumfang: 2 Stück

13,95 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odeślij je sprzedawcy. Ja miałem podobny problem z naszymi z allegro. Odesłałem i wysłał takie jak trzeba. A tak po za tematem to te moje raczej marne ciężko dobrać by kolor świecenia był ten sam co w xenonie i trwałość też różna moje mają już całe scalaki czarne ale jeszcze świecą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...