Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Wykres chip Made by SOFT CAR w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moj BKN ma 93 tys nalatane, bez 2 katalizatorów.

A4_3_0_TDI_204.jpg

Różnica ??? - brak słów :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Fajnie jak na sam program :) Ładny przyrost. Montuj FIMC i wieksze turbo i bedzie :kox:

Opublikowano

Programik raczej lajtowy no i kuni w serii brakło kilku

Mikołaj chyba silniki pomylił albo chce sponsorem zostać :mysli:

Opublikowano

Przeglądałem ostatnio wykresy ASB i tam przyrosty były mniejsze, myślełem że w tym słabszym sliniku bedzie jeszcze gorzej :naughty:

to ile to jest duzo w BKN ? :kox:

Narazie to musze sobie zasponsorować taki zetaw :)

Opublikowano
  • Autor

Seria robiona na klimie :tongue4:

Program lajtowy i taki zostanie :decayed:, narazie :gwizdanie:

Opublikowano

ASB i BKN z tego co wiem to praktycznie to samo oprocz napinaczy i chyba czegos tam jeszcze wiec wyniki programow jakie powstaja sa na podobnych poziomach

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ASB i BKN z tego co wiem to praktycznie to samo oprocz napinaczy i chyba czegos tam jeszcze wiec wyniki programow jakie powstaja sa na podobnych poziomach

Chyba pompowtryski w BKN maja nizsze cisnienie wtrysku :mysli:

Polecam wszystkim z 3city i nie tylko softy w klubowym warsztacie AZ auto serwis :good::hi:

No i dziekuje ;)

Opublikowano

hehe 3,0 ma CR

Opublikowano
  • Autor

hehe 3,0 ma CR

chyba sie mylisz tomcio :naughty::kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:34Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:41_________________________________________________mala poprawka

silnik jest CR ale wtryskiwacze to piezoelektryczne pompowtryski ktore w BKN maja chyba 1600bar cisnienie wtrysku a w ASB chyba 1800 albo 2000bar

Opublikowano

dziwne nawet serii nie trzyma,a co dopiero jakis maly bonus

Opublikowano
  • Autor

dziwne nawet serii nie trzyma,a co dopiero jakis maly bonus

dobre :polew:

dla ciebie 6 letnie auto gdzie seria ma 204KM a wyszlo 200KM na klimie to oznacza ze nie trzyma :tongue4:

chyba ci sie pomylilo z silnikiem ASB gdzie seria to 232KM - tak apropo kolega niedawno sprawdzal swojego ASB i po 4 latach zostalo mu tylko 220KM

Opublikowano

to chyba ze 3.0 tdi traci moc z wiekiem bo jak ludzie hamuja 1.9 tdi awx/avf to sa czesto po 140-150p w serii i sa ta auta 10 letnie i maja nalatane tyle km ze pewnie wiekszosc wlascicieli nawet nie :gwizdanie:

nie wiem niech sie jakis tuner wypowie

asb 2006 r i seria 250ps :gwizdanie: zobacz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185241.0

a mowisz ze Twoj kolega hamowal asb i wyszlo 220 to chyba cos nie tak z hamownia albo z waszymi autami :gwizdanie:

Opublikowano

hehe 3,0 ma CR

chyba sie mylisz tomcio :naughty::kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:34Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:41_________________________________________________mala poprawka

silnik jest CR ale wtryskiwacze to piezoelektryczne pompowtryski ktore w BKN maja chyba 1600bar cisnienie wtrysku a w ASB chyba 1800 albo 2000bar

Przeokrutne głupoty piszesz. BKN i ASB ma dokłądnie te same wtryski i zadane takie same cośnienie na listwie raila. I dla ścisłości ma 3 generacji układ comonrail

Opublikowano

jak ktoś nie wie co to PD i CR to niech poszuka na google, ciśnienie ciśnieniem, ale system zasilania inny

Opublikowano

dziwne nawet serii nie trzyma,a co dopiero jakis maly bonus

dobre :polew:

dla ciebie 6 letnie auto gdzie seria ma 204KM a wyszlo 200KM na klimie to oznacza ze nie trzyma :tongue4:

chyba ci sie pomylilo z silnikiem ASB gdzie seria to 232KM - tak apropo kolega niedawno sprawdzal swojego ASB i po 4 latach zostalo mu tylko 220KM

no to raczej Ty jestes w błędzie ale już Ci Patrox wyjasnił Twoj a znajomość tematu :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze sporo musze sie uczyc :tongue4: :>

Jaka jest roznica wtedy pomiedzy BKN a ASB jesli chodzi o wtryski i uklad CR?[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 10:12_________________________________________________

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 10:17_________________________________________________

no to raczej Ty jestes w błędzie ale już Ci Patrox wyjasnił Twoj a znajomość tematu :thumbdown:

powiedzial co wiedzial, za to ty inteligencja blysnales :cool1::disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.