Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie sprężyny ???


gargamel

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się..Nadszedł czas aby troszkę obniżyć auto bo wygląda jak allroad :wallbash:

Decyzja zapadła, chęci są czas jakaś kasa też. Już biegłem do garażu z "boszem" w ręku i zamiarem ciecia tego i tamtego gdy mnie oświeciło z jarzeniówki :kox:

Trzeba kupić sprężyny :cool1: Tylko pojawił się właśnie problem gdyż nie wiem jakie :mysli:??? na pewno zostają ori amorki wiec tak -30 max 40 w dół (słyszałem że takie obniżenie nie uszkodzi amorków i nie trzeba kupować innych). Może ktoś podpowie co kupić a na co nawet nie patrzeć??

Będę bardzo wdzięczny za dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil ori 1BE uzywane, cala zawieche z amorkami, wyjdzie ci 2 razy taniej jak nowe firmowe springi eibacha, weiteca, kw itd

ps. co chciales ciac? jak sprezyny to sie nawet nie przyznawaj.... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołacze sie do tematu:) mam ADR Pażdziernik 96r quattro i na naklejce w bagażniku jest 1BA z tego co wyczytałem jest to zawieszenie standardowe:/ chciałem obniżyć zawieszenie:)nie dużo 30-50 mm :) czy wystarczy wymiana sprężyn na sportowe ???

i co oznaczaja napisy czy tez oznaczenia 35/40 20/30 itp co one oznaczają ??? to jest stopień obniżenia czy twardości???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil ori 1BE uzywane, cala zawieche z amorkami, wyjdzie ci 2 razy taniej jak nowe firmowe springi eibacha, weiteca, kw itd

ps. co chciales ciac? jak sprezyny to sie nawet nie przyznawaj.... :blink:

Z tym cięciem sprężyn to taki żart..:) ori 1BE zaraz się zacznę rozglądać za nimi zobaczę dzieki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...