Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[WINDOWS XP] Jak usunąć lub wyłączyć procesy iexplore.exe ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest iexplore.exe bo otwiera się 2x i jak już go wyłącze to kom się uspokaja, ale po pewnym czasie włączają się spowrotem i komp znów zaczyna lekko przymulać :disgust:

Stary odezwij się na gg 5838166 ale późnym wieczorem. Mam pewien pomysł ale pozwolę sobie go tu nie opisywać. Powiedz mi tylko czy Twoja winda jest legal :gwizdanie: żebym wiedział jaki plik naszykować :cool:

Opublikowano

Zobacz do tego folderu czy siedzi jakis EXE "\Documents and Settings\ username \Local Settings\Temp"

Jesli tak to musisz wejsc NAJLEPIEJ z poziomu DOSa i tak go skasowac , bo to nie jest proces Internet Explorera tylko adware/spyware. Proces IE wystepuje TYLKO z wlaczona przegladarka IE .

Dodatkowo jak chcesz sie tego pozbyc usun SP2 :) Na pewno sie juz nie pojawi :P

Jesli proces iexplore.exe jest mimo nie wlaczenia IE tymbardziej potwierdza to ze jest to sp/ad , dodatkowo pamietajcie ze za kazdym otwartym IE w procesach pokazuje sie nowe IEXPLORE.EXE :)

Dodatkowo jesli wpieprza wam % z CPU to tym bardzie swiadczy o tym ze jest to ad/sp :)

Pisze dlatego ze nie zawsze iexplore.exe moze oznaczac "wirusa" , a tylko proces Explorerka :P

Dodatkowo moze znajdowac sie tutaj "C:\WINDOWS\Prefetch" i tutaj "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\BEND FLAG FLAW BOLT"

I wlasciwie NAJLEPSZYM i najwlasciwszym sposobem jaki ja znam jest zrobic tak:

1. Wylaczamy system restore (przywracanie systemu)

2. Wlaczamy antywira / jv16 / spybot search&destroy / hijack this! czy inne podobne (kasuje nam smieci iexplore.exe)

3. Wlaczamy system restore :)

I powinno byc po wszystkim :)

Jesli nadal bedzie to drugim sposobem tez pewnym jest zrobic logi Hijackiem , wkleic je tutaj , a ja powiem co usunac z poziomu DOSa lub z CD repair tool :)

[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 13:37 _________________________________________________Jeszcze mozna sprubowac przez filemon.exe , wtedy sie sprawdzi co restartuje i wlacza od nowa iexplore.exe (bo tak naprawde iexplore.exe to tylko przykrywka do malware) , wtedy usunac glowny problem z trybu awaryjnego i potem po restarcie iexplore.exe i inne dziwne z wyzej podanych lokalizacji

Pozdro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zainstalowałem antyvira Norton 360 i sobie z tym poradził :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.