Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Delikatne rezanko 1.9tdi 115ps pomocy


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciał bym delikatnie podwyższyć moc mojej a4 aktualnie ma ona 115koni a chcę osiągnąć moc w granicach 130-140 i nie wiem co mam powymieniać pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy program zrobic :decayed:

dokładnie

jak będzie wsio z silniczkiem OK to te 140 PS osiągniesz bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik raczej zdrowy i ponad 2paki leci to chyba niezle osiągi jak na taką moc. A może ktoś jeszcze powiedzieć ile taki programik kosztuje? I czy jest jakieś ryzyko jak bym ten program zrobil może coś walnąć albo olej brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik raczej zdrowy i ponad 2paki leci to chyba niezle osiągi jak na taką moc. A może ktoś jeszcze powiedzieć ile taki programik kosztuje? I czy jest jakieś ryzyko jak bym ten program zrobil może coś walnąć albo olej brać?

jak będzie jeździł z głową, to nic się nie powinno stać, jesteś z mazowieckiego, wieć jedź do Rogala na ul. Mineralną i po sprawie

Poszukaj trochę na forum to sporo się dowiesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu przyklad jak auto zdrowe i bonysikz fabryki jest to wyjdzie nawet 150 KM :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156821.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za informacje[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 09:36_________________________________________________a jeszcze tak spytam czy jak bym wymienił części same jakieś tam to czy podciągnął bym o te pare koni (10-15) czy raczej nie mam innego wyjść jak program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za informacje[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 09:36_________________________________________________a jeszcze tak spytam czy jak bym wymienił części same jakieś tam to czy podciągnął bym o te pare koni (10-15) czy raczej nie mam innego wyjść jak program

turbina z AWX/AVF + program i ok 160KM powinieneś mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja właśnie nie chcę o wiele podnosić tylko o te kilka najlepiej jak bym osiągnął 130koni bo moj znajomy ma 131 bodajże i całkiem inaczej chodzi. Tylko że ma 6 skrzynie a ja mam 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja właśnie nie chcę o wiele podnosić tylko o te kilka najlepiej jak bym osiągnął 130koni...

pisza Ci na krowie na granicy...

kupujesz auto

stage I - robisz program

Jest Ci za mało wkladasz Wieksze turbo + korekta

dalej jest Ci mało wkladasz wieksze pompowtryski FMIC i jeszcze wieksze turbo

jak chcesz 130 to robisz Program. 1200 zł albo na grupowy za 900. Tuner wgra Ci lajtowy jakis.

Diesel to nie benzyna. wydech doloty i jakies inne pierdoły nic Ci nie dadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i o taką odpowiedź mi chodziło wielkie dzięki. Myślalem że takie drobnostki coś dadzą jak w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...