Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] Prośba o analizę logów 2,5TDI 155KM i 2,5TDi 150KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis po raz kolejny podpiąłem vaga i wrzucam do oceny najswiezsze logi dynamiczne, przy okazji wrzucam logi kumpla A6 z 1998roku przelot ~300000km. Jakby ktoś mógł rzucić okiem byłbym wdzieczny.

Najpierw moja A4 i po kolei:

85c4ac0e721e318c.jpg , c33664b2bc68ebd8.jpg ,

c86ad1f9d6b2e2fa.jpg

I Audi A6 2,5 TDI 150KM 1998rok

62ace66aa6f260c0.jpg

e3d89790b03f67c6.jpg

53ec2bb3b499cd98.jpg

Opublikowano

Twoje:

1. przepływka generalnie ok, ale jakbyś przeczyścił to nie byłoby źle,

2. nie wiem czy to przez lmm czy przez co, ale te dawki w 008 są dziwne, a zwłaszcza ograniczenie momentu - jakoś tak mało,

3. te kierownice nie do końca działają tak jak powinny,

4. zrób może więcej logów, m.in. BS - poza tym pewnie był niedogrzany silnik - wymień termostat i wtedy porób te logi.

Kolegi:

1. przepływka nie mierzy i ścina co się da,

2. kierownice wariują, ale zrób porządek z lmm i wtedy dopiero porób logi.

Opublikowano

u Ciebie kaj siada/siadła przepływka, 008 właśnie na to wskazuje

no i to to sterowanie kierownic... Trochę pozostawia do życzenia.

Łukasz, dlaczego termostat ?

Opublikowano

Łukasz, dlaczego termostat ?

Rozmawiałem z kajem poza tym wątkiem i mówił, że miał 80 stopni tylko.

Opublikowano
  • Autor

Hhhmm przepływka?? Na razie nie czuje aby auto było słabsze( no moze minimalnie pozatym spadkiem doladowania przy 2300obr) i nie kopci wcale, ale powoli mam na uwadze ze bedzie trzeba ja wymienic.Zobacze jak bedzie z temp jak bedzie cieplej, moze wskoczy ponad 80 stopni, wtedy zrobie pełne logi.

Opublikowano

kaj, u mnie tez przeplywka kulała, a mocy specjalnie nie brakowalo... Po wyczyszczeniu jest jednak odczuwalnie lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Porównamy jak będziemy lecieć do Wisły :kox:

Ps czym czysciłeś przepływkę??

Opublikowano

Porównamy jak będziemy lecieć do Wisły :kox:

Ps czym czysciłeś przepływkę??

Czyszczone było preparatem CRC AIR SENSOR CLEANER:

http://www.crcind.com/csp/web/ProdDisp.csp?lng=3&country=ALL&product=AIR%20SENSOR%20CLEAN&business=AUTOMOTIVE

http://www.crcind.com/wwwcrc/msds/AB12100-18.htm

Jest też wiele innych środków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.