Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z sekwencją w 2.8


damian_qbass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu przy jeździe na lpg auto delikatnie zaczeło tracić na mocy... przy przyspieszaniu odzuwalne były tak zwane "dziury"... ale przełaczania na gaz odbywało się bez problemowo. Oddałem auto do gazownika... stwierdzil bez podłaczania pod komputer że wtryskiwacze do wymiany (mam matrixa) koszt około 1200zł...zaoferował jakieś inne za 800zł.. tak czy inaczej pozwoliłem sobie zostawić u niego auto by mógł mi dokładnie to sprawdzic na komputerze i sróbować je przeczyścić.. niestety nie udało się nic z tym zrobić... troszeczke zniesmaczony pojechałem do domu.. przełaczajac na sekwencje auto zupełnie straciło obroty i zgasło... próbujac kilka razy cały czas ten sam efekt... (jest połowa gazu w butli) mam dwa pytania... czy ktoś miał podobny przypadek? po cześci mam wrażenie że ten gazownik jeszcze gorzej coś popsuł niż było.. bo auto jako tako jeszcze na tym gazie się poruszało a teraz wcale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kabelek do instalacji i wrzuc screny z ustawieniami i ewentulanymi błedami, pokaż tez fotki spod maski jak to wygląda u Ciebie. Sprawdz czy masz dobrze podłaczone przewody przy cewce od zaworu LPG reduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byles u tych kolesi w zodiaku? jak cos to to pogadaj z marcinem (marcintorun) oni zakladaja gaz, moze cos pomoze ewentualnie jakies tansze czesci zalatwi?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.. rozmawiałem z nim kilka chwil temu.. zobaczymy co wyjdzie jutro.. ewentualnie podjade do Marcina w Piątek

dzięki [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________Wina Wtryskiwaczy- zostały wymienione na nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...