Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trasa Warszawa-władysławoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jutro wybieram się z rodziną na wakacje nad polskie morze. Jechał ktoś ostatnio może i wie czy jakieś utrudnienia będą. Wyjeżdzam o 3 w nocy ze Stolicy. Pozdrawiam

Opublikowano

leciałem (escortem jeszcze )dwa lata temu z Radomia przez wawe do władka ogólnie 7 jest spoko od trójmiasta gęsto w foto radarach ale teraz mieli pozdejmować te puste tak wiec okoliczni bardziej w temacie :hi:

Opublikowano

ja jechałem na torun do autostrady - polecam

Opublikowano

Często latam w te okolice i tez polecam Toruń / autostrada :) W tym tyg przykombinowalem i pojechałem droga nr 7 , nigdy już tamtędy nie pojadę , syf na maxa .

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście że bedę leciał autostradą nie ma innej możliwości. Interesuje mnie jak tam za austostrada czy są roboty jakieś i jak z fotoradarami ogólnie?

Opublikowano

Oczywiście że bedę leciał autostradą nie ma innej możliwości. Interesuje mnie jak tam za austostrada czy są roboty jakieś i jak z fotoradarami ogólnie?

..jak jedziesz o 3 w nocy to leć 7 , troche bałaganu przy Mławie i Ostródzie ale to przelecisz spokojnie , potem w Cedrach na Pruszcz Gdański i na Straszyn i jesteś na obwodnicy trójmiasta a z tamtąd do Władka już niedaleko :>

Opublikowano

Jechałem na Hel 2 tyg temu i było oko , niektóre fotoradary działają wiec trzeba uważać , jakiś szczególnych robót drogowych nie zaobserwowalem bądź nie były uciążliwe :)

Opublikowano

jeszcze jedno straż miejska nie lubi z wawy na helu czepiaja sie o parkowanie

mi jebneli mandat z tekstem ze wy ze stolicy tyle ze ja nie ze stolicy ale masz pan "

W" na tablicach to 500pln na łby sie pozamieniał stargowałem na 100

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście że bedę leciał autostradą nie ma innej możliwości. Interesuje mnie jak tam za austostrada czy są roboty jakieś i jak z fotoradarami ogólnie?

..jak jedziesz o 3 w nocy to leć 7 , troche bałaganu przy Mławie i Ostródzie ale to przelecisz spokojnie , potem w Cedrach na Pruszcz Gdański i na Straszyn i jesteś na obwodnicy trójmiasta a z tamtąd do Władka już niedaleko :>

Myślałem na tą trasą ale odpuszcze sobie:)

jeszcze jedno straż miejska nie lubi z wawy na helu czepiaja sie o parkowanie

mi jebneli mandat z tekstem ze wy ze stolicy tyle ze ja nie ze stolicy ale masz pan "

W" na tablicach to 500pln na łby sie pozamieniał stargowałem na 100

:gwizdanie:

Dobrze że jadę na zagranicznych to nie będą się tak czepiać, albo udam głupka ze nie szprecham po Polsku:)

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi:)

Opublikowano

na pewno bedziesz miec problem od obwodnicy Gdyni do Redy do skrętu na Hel

jak miniesz Auchan (po prawej) to na nastepnym skrzyzowaniu skręcasz w prawo na Puck

ominiesz większe korki

Opublikowano

na pewno bedziesz miec problem od obwodnicy Gdyni do Redy do skrętu na Hel

jak miniesz Auchan (po prawej) to na nastepnym skrzyzowaniu skręcasz w prawo na Puck

ominiesz większe korki

Bedzie okolo 7 rano.W tych godzinach korki sa do 3miasta.Takze moze leciec normalnie.

Lec autostrada.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za wskazówki. Zaraz wyjeżdzam. Może spotkam jakiś klubowiczow:)

Opublikowano

zapraszam, zrobimy mini spocik przy pifku :)

Opublikowano
zapraszam, zrobimy mini spocik przy pifku smiley

tylko pozazdrościć miejsca zamieszkania :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.