Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wentylator się nie włącza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem ze wiatrak sie nie wlacza (chodzi mi o ten za chlodnica)

temp mam caly czas 90stopni nie wieksza nie mniejsza

nie wiem czy po odpaleniu na zimno tez jest 90 ale sprawdze za jakis czas

mial ktos moze taki problem?

Opublikowano

ale który? są dwa, jeden od klimy i w razie przegrzania silnika włącza się też - to jest elektryczny (po prawej stronie patrzac jakby sie siedzialo za kierownica), a drugi wisko - w zaleznosci od temperatury obraca sie z roznymi obrotami - z lewej strony(to tak wszystko oczywiscie w skrócie)

Opublikowano
  • Autor

ten od przegrzania sie silnika wlasnie ;/

Opublikowano

:cool1: PD i wisko... chyba nie bardzo... oba sa elektryczne.

powinny sie właczyc oba jak tylko klimatyzacje właczysz. jesli po właczeniu klimy wentyle sie nie właczaja to jest ryzyko ze cos wybuchnie - rozczelni sie przewód klimy,zatrze sprezarka...

musisz sprawdzic przede wszystkim na krotko wentylatory czy sa sprawne.

Opublikowano

Klima za zawor bezpieczenstwa i nic sie nei stanie.Nie bedzie jednak chlodzic.

Sprawdz bezpiecznik i sterownik wentylara,a przede wszystkim kable,ktore ida do niego.Sa miedziane i lubia sie ukruszyc.

Zeby to sprawdzic wymontuj sterownik.Znajduje sie on za pasem przednim.Zaraz pod uszczelka,kolo lampy od strony pasazera.[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:21_________________________________________________Tak wyglada:

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/77/75/08/1777750845

Opublikowano
  • Autor

klima dziala caly czas chlodzi

jak teraz je odpalilem bylo troszke ponad 50 stopni

jak wlaczylem klime to i tak duzy wiatrak nie chodzil:(

teraz juz jest ciemno ale sprawdze jutro te kable,

bo kurcze szkoda zeby cos sie zepsulo od tego :(

Opublikowano

:cool1: PD i wisko... chyba nie bardzo... oba sa elektryczne.

Chyba jednak tak :cool1:

Kolega ma 2004 AVF to juz nie ma wisco

Opublikowano

2004 AVF to juz nie ma wisco

ten nie ma napewno...

kurde nie przypominam sobie aby wentylator odkrecał jak pysk sciagałem w AWX... :embarrassed:

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam wentylator sprawdzisz tez za pomocą Vaga przez test elementów wykonawczych...w grupie 01 engine.

Opublikowano
  • Autor

hmmm a oprocz tego wentylatora zobaczylem teraz ze podczas wlaczenia zaplonu zapala sie zolta kontrolka od elektroniki silnika

jak zapalam auto to gasnie

dzisiaj oddaje je do mechanika na wymiane rozrzadu oleju filtrow i sprzegielka alternatora no i powiem mu zeby zobacyzl na ten wiatrak mam nadzieje ze to nic powaznego

Opublikowano

To jak ci sprawdzili to auto na serwisie.Wczoraj kupiłeś a dzisiaj już problemy? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na kompie zadnych bledow nie bylo....

dzis bylem w serwisie u nich i pytalem jak to mozliwe koles zaczal sie jakas i powiedzial ze mam przyjechac

no ale zalatwiam papiery z autkiem i nie mam jak tam jechac bo autko bez papierow

a w d*pie ich mam juz oddalem auto do mechanika[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:23_________________________________________________okazalo sie ze wtyczka zasniedziala czy cos nie laczylo;P

poruszylem i popryskalem prepaaratem wtyczke i smiga ;)

Opublikowano

No to jednak dobrze mowia - nie posmarujesz nie pojedziesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to jednak dobrze mowia - nie posmarujesz nie pojedziesz :decayed:

dokladnie tak jak napisales :D xD :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.