Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Problem - na gazie szarpie podczas przyspieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Na paliwie idzie bardzo dobrze bez żadnego szarpania a po przełączeniu na LPG podczas przyspieszania szarpie nim. Co to może być, czy to wina kiepskiej jakości gazu? Czy może gdzieś sie powietrze dostaje np. uszczelka pod głowicą? Proszę o pomoc.

Opublikowano

a może najpierw wypadałoby napisać jaka instalacji siedzi w samochodzie?

Kiepskiej jakości gaz to jedna z wielu możliwych przyczyn.

Opublikowano

zalecam wizyte u gazownika, szarpanie to jest czesta usterka przy instacjach gazowych znana gazownikom

możesz sobie również poczytać jaki ja miałem bałagan, tez zaczelo sie od szarpania, tyle co dzisiaj sie z tym uporalem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24821.0

Opublikowano
  • Autor

Reduktor KME wielozawór TOMASETTO

Opublikowano
Reduktor KME wielozawór TOMASETTO

czyli sekwencja jednym słowem.

Spróbuj zatankować gaz na innej stacji. Niestety w większości polskich stacji LPG góruje gaz kiepskiej jakości, który mógłby powodować taką dolegliwość jak szarpanie.

Nie ma co ukrywać, że wizyta u gazownika będzie raczej nieunikniona.

Prawdopodobna jest również usterka układu zapłonowego np. zużyte świece, kable lub umierająca cewka (to akurat można w sprytny sposób obejść - wyprowadzając sygnał nie z cewki tylko wzmocniony z wiązki ECU). Nie można wykluczyć również usterki wtryskiwacza albo tak błahej sprawy jak zawalony filtr gazowy.

Opublikowano

Napisz czyjej produkcji sterownik LPG.

Jeśli to sekwencja, to masz (zakładając, że są sprawne elementy instalacji) niepoprawnie zrobione mapy lub kłopoty z mnożnikiem.

Generalnie szykuje się wizyta u gazownika.

Opublikowano
Jeśli to sekwencja

reduktory KME to raczej tylko w sekwencjach, czy się mylę?

Opublikowano

Raczej tak.

Ale wiesz, że pomysłowość Polaków nie zna granic.

A poza tym jeśli ma np. Stag 300 to można go w miarę łatwo kalibrować.

Opublikowano
Ale wiesz, że pomysłowość Polaków nie zna granic.

a w szczególności polskich gaziarzy :)

W ogóle to kolega nie napisał zbyt wiele informacji.

Stawiam, że to jakaś błacha usterka typu kable albo mapy ;)

Opublikowano
  • Autor

Okazało sie jednak, ze zatankowałem sobie lipnej jakości Gaz i tak bywa :) - teraz tankuje gdzie indziej i wszystko śmiga jak należy :). Bylem u gazownika wszystko przejrzał i jest OK. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.