Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ciepłe powietrze leci do kabiny


Kynek8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam taki problem, przetarł mi się wąż od klimatyzacji i żeby go zdjąc były problemy bo wszystko było zapieczone. Obecnie mam zdemontowaną klimatyzację i od jakiegoś czasu zaczęło leciec cieło do kabiny. Czego to jest wina? Wcześniej było tak że leciało powietrze zimne kiedy było ustawione na LO ale jak dałem na ciepłe i z powrotem na zimne (LO) to i tak leci ciepło fakt że mniejsze ale na tyle że po czasie trzeba okna otwierac. A obecnie już ciągle leci ciepło, do tego podczas deszczu parują szyby. Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No klima to napewno Ci nie działa bo jak zdjąłeś węża bo się przetarł i czynnik jest wypompowany lub wyleciał to klima stoi. Wtedy też kal ustawisz LO to nawiew daje tylko takie powietrze jakie jest na zewnątrz, jak jest 30 stopni to mniej Ci nie będzie wdmuchiwało bo i z kąd.

Weż miernik i zmierz temp. w wylocie kratki jaką masz a jaką masz jak ustawisz ogrzewanie na 25 czy 30 stopni. Jest jeszcze możliwośc że motorek od regulacji temp. stanął albo sięzaciął ale to już musisz zrobić test klimatronika oczywiście vag-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy też kal ustawisz LO to nawiew daje tylko takie powietrze jakie jest na zewnątrz, jak jest 30 stopni to mniej Ci nie będzie wdmuchiwało bo i z kąd.

wszystko jasne ale u mnie nawet jak jest zimno na dworze to i tak do kabiny leci ciepłe, wcześniej było tak że jak uruchamiałem auto to leciało zimne jak z dworu, dałem na ciepłe leciało ciepłe, a z powrotem na LO to też już leciało ciepłe jakby dobrze klapek nie domykał czy silniczek siadał, nie wiem. Idzie to jakoś sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...