Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Przednie boczne szyby


1977andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy. Nie jestem pewien czy ten temat nie powinien być w dziale układ elektryczny ale raczej to będzie problem mechaniczny.

Zaczęło się od szyby pasażera. Przy opuszczaniu i zamykaniu były dziwne stuki i trzaski aż pewnego dnia wcale nie chciała się zamknąć i musiałem sporo się namęczyć pomagając ręką aby szybka się zamknęła. Po kilku miesiącach podobnie zaczęło się dziać z szybą kierowcy i w tej chwili też nie chcę jej otwierać aby nie mieć znowu problemu z zamknięciem.

Ponieważ ten problem wystąpił u mnie w obu szybach, może jest to jakaś bolączka Audi i pewnie jest też znany komuś z was. Jest sporo tematów odnośnie tych szyb ale albo do B5 albo z innym problemem niż mój. Dotarłem też do tematu zdjęcia boczków i zamierzam wkrótce zdjąć przynajmniej jeden i zobaczyć co się stało. Nie chciałbym jednak długo jeździć ze zdjętym boczkiem więc jeśli ktoś miał podobny przypadek to może podpowie co mogło się stać, w jakie części należałoby się zaopatrzyć i na co uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli ktoś miał podobny przypadek to może podpowie co mogło się stać, w jakie części należałoby się zaopatrzyć i na co uważać.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205552.msg2423403#msg2423403

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...