Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel


mb83

Rekomendowane odpowiedzi

krzman zapoznaj się z http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b8-caga-instalacja-telefoniczna-podlokietniku-vs-bt-212986

nie udało się odpalić BT pomimo wszelkich info że ten moduł powinien obsłużyć ... aluto z MMi 2G i zestawem tel. w podłokietniku

Rada moja jest taka ... dąż do fabrycznego zestawu zawsze to wygoda i funkcjonalność najlepsza pomimo że koszt może będzie znaczny ale będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Moja A4-ka ma datę prod 17.05.2009. Jest z MMI 2G (nie wiem czy to ma znaczenie). Szukałem, szukałem i znalazłem, że potrzebuję:

moduł - 8P0 862 335 S

mikrofon - 8L1 862 373A

antena - 8P0 035 503E

Może to ktoś zweryfikować?

No i nie wiem co z okablowaniem - czy kable są w aucie oryginalnie pociągnięte, czy też trzeba dokupić.

Jeśli coś pominąłem to poproszę o wszystkie numery części potrzebne do podłączenia tego zestawu.

Z góry dzięki...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Moja A4-ka ma datę prod 17.05.2009. Jest z MMI 2G (nie wiem czy to ma znaczenie). Szukałem, szukałem i znalazłem, że potrzebuję:

moduł - 8P0 862 335 S

mikrofon - 8L1 862 373A

antena - 8P0 035 503E

Może to ktoś zweryfikować?

No i nie wiem co z okablowaniem - czy kable są w aucie oryginalnie pociągnięte, czy też trzeba dokupić.

Jeśli coś pominąłem to poproszę o wszystkie numery części potrzebne do podłączenia tego zestawu.

Z góry dzięki...:wink:

jesli miales fabryczny tel. to mozliwe ze tylko podmiana modulu i zakodowanie pozwoli odpalić BT w aucie, także mikrofon zbędny ... a antenka jest przy module, chyba ze ktoś ją wypiąl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gorzej ... potrzebujesz wiązkę pomiędzy BT a MMI oraz przewód specjalny do podpięcia mikrofonu - szukaj raczej gotowców ... np. w naviku:

Kabel Bluetooth do Audi MMI 2G - Audi - Bluetooth - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

lub

Kabel Bluetooth Plug & Play do Audi MMI 2G - Audi - Bluetooth - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

ale może warto zliczyć pierw koszty: elementy + robocizny

Może lepszym okazało by się zamiana 2G na 3G które BT ma już wbudowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Masz rację, trzeba to wszystko zliczyć, ale nadal nie wiem, czy te numery części będą pasować i co tam jeszcze brakuje poza kablami, o których już pisałeś. Nie wiem czy kabel do mikrofonu jest w komplecie z tymi kablami z linków powyżej?

No i co jeszcze trzeba - jakieś uchwyty, obudowy, czy cóś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon do nich udziela ci fachowych odp.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a co myślicie o zestawach typu plug & play, np taki: Radioodtwarzacze Warszawa, alarmy samochodowe Warszawa, nawigacje samochodowe warszawa, czujniki cofania, Cb Radia MMI 2 - ALCAR - Sklep internetowy car audio

Cena podobna do używanego oryginału, ale jednak jest nowy, na gwarancji i zestaw jest kompletny.

Myślałem też o zestawie Nokia CK-200, ale doczytałem, że nie da się go podłączyć do MMI, więc nie ma wyciszania radia, no i trzeba zainstalować dodatkowy głośnik. Ale cena kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...