Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opłacalność AEZ 18''


darooo

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio znam się na cenach i markach. Czy to "dobra" cena poniżej średniej? Chciałbym to założyć do autka z profilu, do miejsca odbioru mam ~135 km i może bym się przejechał nawet... Felgi trochę porysowane więc jest nadzieja, że nie malowane...

http://moto.allegro.pl/okazja-felgi-aez-lascar-18-opony-pirelli-loombard-i1788726755.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena spoko bo same opony są warte z 600zł spokojnie bo widać że są dobre[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:37_________________________________________________chociaż wzó taki sobie ale o gustach ponoć się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio znam się na cenach i markach. Czy to "dobra" cena poniżej średniej? Chciałbym to założyć do autka z profilu, do miejsca odbioru mam ~135 km i może bym się przejechał nawet... Felgi trochę porysowane więc jest nadzieja, że nie malowane...

http://moto.allegro.pl/okazja-felgi-aez-lascar-18-opony-pirelli-loombard-i1788726755.html

No raczej nie malowane patrząc na zdjęcia, heh tylko ja nic złego z drugiej strony nie widzę w malowanych felgach :) AEZ to raczej średnia półka więc rewelacji nie robi, czytałem kilka opinii i nie były zachwycające. Ja ostatnio szukałem felg ale postawiłem na momo. Jeżeli chodzi o wzór to Tobie ma się podobać ale moim zdaniem średnio pasuje do b5. Jeżeli chodzi o cenę to jest bardzo dobra bo opony co najważniejsze są do jazdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam AEZ i sa bardzo twarde po dwóch sezonach codziennej jazdy po polskich dziurach dopiero prostowałem bo miały delikatne bicia a kilka dziur takich załapalem że myślałem że sie połamały w chol..re .. ogólnie jeśli wzór ci sie podoba to kasa dobra

ja chce tyle za swoje a opony dwie do wymiany mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór kwestia gustu do b5 średnio pasuje ,ale na b6 wygląda całkiem fajnie codziennie taką widuję na 17'' ,natomiast cena jak najbardziej OK. Koło będzie wyglądało na pewno na większe niż jest :good:.A jeśli chodzi o AEZ to są dosyć miękkie felgi jeździłem 2 sezony na 17''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór też średnio mi się widzi ale jeżdżę na 15'' ronala to w końcu można by zapodać coś większego... cokolwiek :cool1: bardziej chodzi mi czy cenowo ok i czy nie stracę za dużo jak będę je za rok odsprzedawał.

Dzięki panowie za opinie. Szkoda, że mam tak daleko... jak byłby bliżej to już bym je miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...