Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows Vista- zgina kosz


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z windows Vista, pare dni temu znikna z pulpitu " kosz " i nie moge go nigdzie znalesc , czy moze ktos mi powiedziec gdzie go szukac? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz na pulpicie prawy przycisk myszy, następnie wejdź do personalizuj i tam powinna być jakaś zakładka, gdzie zaznacza się ikony które mają się wyświetlić na pulpicie (Mój komputer, Dokumenty, etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest pod biurkiem :)

Za takie teksty sie kropki dostaje :evil:. Ale nie wszystkich obowiazuje ta reguła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest pod biurkiem :)

Za takie teksty sie kropki dostaje :evil:. Ale nie wszystkich obowiazuje ta reguła :decayed:

Buhahaha przeglądnij cały ten dział , jak znajdziesz TU ostrzeżenie to daj mi znać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz na pulpicie prawy przycisk myszy, następnie wejdź do personalizuj i tam powinna być jakaś zakładka, gdzie zaznacza się ikony które mają się wyświetlić na pulpicie (Mój komputer, Dokumenty, etc.).

dzieki adamq , zrobilem , juz jest OK, mozna zamknac pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie jeszcze się wtrącić :

letallec

Za takie teksty sie kropki dostaje . Ale nie wszystkich obowiazuje ta reguła decayed

nie w dziale "na każdy temat" gdzie jak nazwa wskazuje rozmawiamy o wszystkim i o niczym - traktowany jest po prostu ulgowo; nie ma równych i równiejszych na tym forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...