Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE A6] Problem z tiptronikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam nie wiem czy moge tutaj napisac ale cos nie moge wejsc na fprum audi a6

i tego autka teza problem dotyczy

problem

audi a6 rok 1999 kombi tiptronik 2,5 tdi

mam taki problem na wyswietlaczu po odpaleniu auta pojawia mi sie napis:

BEIM EINLEGEN EINER FAHRESTUFE IM STAND FUSSBREMSE DETATIGEN

chyba dobrze napisalem

i jak chce ruszyc to niby dobrze jest jak na wyswietlaczu podswietla mi tylko jeden bieg ktory jest ale robi sie tak ze nagle podswietlone sa wszystkie biegi na wyswietlaczu i auto przestaje jechac i dziwne rzeczy dzieja sie z skrzynia

jutro podpinam pod kompa

da sie cos zrobic

olej nowy

a jak sie robi adaptacje czy cos takiego

co zrobic zeby pomoglo

Opublikowano

Ten napis po niemiecku z tego co rozumiem mówi ,że:

podczas wkładania pierwszego biegu na postoju hamulec nożny nieczynny (niedziała).

Jeśli podświetlone są wszystkie biegi to skrzynia jest w trybie awaryjnym. Skoro napisałeś ,że masz nowy olej w skrzynie to domyślam się ,że go wymieniałeś. Jaką metodą i gdzie to robiłeś - czy przed wymianą wszystko było ok ze skrzynią?

Opublikowano

BEIM EINLEGEN EINER FAHRESTUFE IM STAND FUSSBREMSE DETATIGEN

Ten napis znaczy to samo co:

resizeoffoto005uj8.jpg

"When stationary apply foot brake while selecting gear"

Oznacza to tylko tyle, że przed przełączeniem dzwigni zmiany biegów należy wcisnąć pedał hamulca. To normalny napis w Automacie. Tyle, że ty masz po niemiecku, ale język można zmienić.

A co do objawów to faktycznie jest coś nie tak i może ci wchodzić w tryb awaryjny.

Opublikowano
  • Autor

to napiszcie mi co moze byc nie tak

Opublikowano

wszystko ok.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

BEIM EINLEGEN EINER FAHRESTUFE IM STAND FUSSBREMSE DETATIGEN

Ten napis znaczy to samo co:

resizeoffoto005uj8.jpg

"When stationary apply foot brake while selecting gear"

Oznacza to tylko tyle, że przed przełączeniem dzwigni zmiany biegów należy wcisnąć pedał hamulca. To normalny napis w Automacie. Tyle, że ty masz po niemiecku, ale język można zmienić.

A co do objawów to faktycznie jest coś nie tak i może ci wchodzić w tryb awaryjny.

Czy mógłbyś napisać w jaki sposób zmienić język z niemieckiego na angielski ??

Jeśli sie to da w a4 b5 ??

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czy mógłbyś napisać w jaki sposób zmienić język z niemieckiego na angielski ??

Jeśli sie to da w a4 b5 ??

Oczywiście, że się da. Do tego celu potrzebny ci komp i program Vag-com. Trzeba zmienić kodowanie sterownika "Instruments"

Uruchamiasz program Vag-com, wchodzisz w funkcje 17-Instruments, następnie przełączasz z nastawów podstawowych na "software coding" i tam trzeba zmienić odpowiednio wartość. Opis jest na forum pod nazwą "Kodowanie sterowników". Po zmianie wartości zapisujesz zmiany, wyłanczasz zapłon i włączasz, powinien się pojawić język eng.

Proponuje przed dokonaniem zmiany wartości kodowania zapisać sobie na kartce poprzednią wartość aby w razie niepowodzenia móc wrócić do poprzedniej wartości kodowania. W przeciwnym razie możesz nieźle namieszać :naughty:

Poczytaj na forum "kodowanie sterowników"

+

Jeśli nie czujesz się na siłach lepiej się za to nie bierz, oddaj do serwisu.

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz. :D

Change Language Displayed:

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

Enter channel 04

The available languages are :

00001 - German

00002 - English

00003 - French

00004 - Italian

00005 - Spanish

00006 - Portuguese

[save]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.