Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zawieszenie przód i tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Może zadam śmieszne pytanie. Ale chciałbym aby ktoś opisał mi dokładnie jakie elementy wchodzą w skład przedniego i tylnego zawieszenia w Audi A4 B5 avant?

Z góry dziękuję :)

Opublikowano

faktycznie śmieszne bo jest kilkadziesiąc elementów gdyby sie przyjrzec dokładnie

Opublikowano
  • Autor

Ale chodzi mi dokładnie o wszystko (nawet jakieś gumy) bo chce wszystko zrobić i mniej więcej sobie policzyć koszta części

Opublikowano

przód:

- komplet wahaczy tj: dwa górne, dwa dolne, łącznik stabilizatora - to wszystko x2

- końcówki drążków (przeważnie są w komplecie z wahaczami)

- gumy na stabilizator

- na górnym mocowaniu amorka też jest guma (u mnie była popękana i pukało mi)

tył:

- tuleje gumowe tylnej belki

- amorek jest z dołu mocowany na tulejce gumowej i u góry też guma jest

mowa oczywiście o ośce, jak o czymś zapomniałem niech ktoś doda :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No i widzisz :)

Zapewne mi pomogłeś :) Bo też mi puka coś w lewym kole :) więc może tj guma :)

Dzięki :)

Opublikowano

No i widzisz :)

Zapewne mi pomogłeś :) Bo też mi puka coś w lewym kole :) więc może tj guma :)

Dzięki :)

Jak widzisz wiele rzeczy może tu pukać, sprawdz wahacze bo to one najczęściej pukają.

przód:

- komplet wahaczy tj: dwa górne, dwa dolne, łącznik stabilizatora - to wszystko x2

- końcówki drążków (przeważnie są w komplecie z wahaczami)

- gumy na stabilizator

- na górnym mocowaniu amorka też jest guma (u mnie była popękana i pukało mi)

tył:

- tuleje gumowe tylnej belki

- amorek jest z dołu mocowany na tulejce gumowej i u góry też guma jest

mowa oczywiście o ośce, jak o czymś zapomniałem niech ktoś doda :tongue4:

Kolego czy bez ściągania amorka mogę ocenić stan tej gumy?

Opublikowano
  • Autor

Wahacze mam dobre :)

A co może być przyczyną bujania autem po wjechaniu w dziurę?

Opublikowano

Wahacze mam dobre :)

A co może być przyczyną bujania autem po wjechaniu w dziurę?

Amorki mówią papa :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wahacze mam dobre :)

A co może być przyczyną bujania autem po wjechaniu w dziurę?

Amorki mówią papa :cool1:

Kurde...

Na diagnostyce miały prawie 70% :/

Opublikowano

Wahacze mam dobre :)

A co może być przyczyną bujania autem po wjechaniu w dziurę?

Amorki mówią papa :cool1:

Kurde...

Na diagnostyce miały prawie 70% :/

Hmm nie ufałbym diagnostyce, pojedziesz na inną stację to te które teraz mają 70% na innej stacji będą miały 80%, jeśli Ci buja autem na wybojach to raczej amorki do wymiany.

Jaki masz zawias? Seria? :mysli:

Opublikowano

wystarczy ze w google wpiszesz zawieszeni A4 i masz juz co jest potrzebne

Opublikowano
  • Autor

Wahacze mam dobre :)

A co może być przyczyną bujania autem po wjechaniu w dziurę?

Amorki mówią papa :cool1:

Kurde...

Na diagnostyce miały prawie 70% :/

Hmm nie ufałbym diagnostyce, pojedziesz na inną stację to te które teraz mają 70% na innej stacji będą miały 80%, jeśli Ci buja autem na wybojach to raczej amorki do wymiany.

Jaki masz zawias? Seria? :mysli:

Zawias seryjny :) a więc albo ją sprzedaję albo wymieniam wszystko :)

Opublikowano

A po co masz wszystko wymieniać?

Co się dzieje z autem?

Jeżeli chodzi o wahacze to też nie musisz wymieniać kompletu tylko te, które mają luzy, stukają.

Jak wymienisz wszystko to jej nie sprzedaż bo Ci będzie szkoda :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

A po co masz wszystko wymieniać?

Co się dzieje z autem?

Jeżeli chodzi o wahacze to też nie musisz wymieniać kompletu tylko te, które mają luzy, stukają.

Jak wymienisz wszystko to jej nie sprzedaż bo Ci będzie szkoda :naughty::wink4:

Wahacze są ok :)

Po wjechaniu w dziurę bujnie autem :) I również po wjechaniu w dziurę słychać pukniecie w lewym przednim kole :/[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Auto jest już na allegro :) Wystawi mi je ktoś na forum, bo niestety ja nie mogę :/

Opublikowano

A po co masz wszystko wymieniać?

Co się dzieje z autem?

Jeżeli chodzi o wahacze to też nie musisz wymieniać kompletu tylko te, które mają luzy, stukają.

Jak wymienisz wszystko to jej nie sprzedaż bo Ci będzie szkoda :naughty::wink4:

Wahacze są ok :)

Po wjechaniu w dziurę bujnie autem :) I również po wjechaniu w dziurę słychać pukniecie w lewym przednim kole :/[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Auto jest już na allegro :) Wystawi mi je ktoś na forum, bo niestety ja nie mogę :/

Dziwne podejscie :wallbash: kupisz inne auto i po miesiacu tez bedziesz misial ladowac kase :polew:

Opublikowano

Coraz durniejsze te posty... weź rusz tyłek do mechanika jak nie masz pojęcia co się dzieje i nawet nie wiesz jakie elementy masz w zawieszeniu. Stawiam na amory... skończyły żywot i stukają. :wallbash:

edit. pomijam fakt ze na forum jest książka do a4 gdzie są zdjęcia pełnego zawiesznia. I zdecydowanie jest tam dużo więcej elementów niz wymienione w tym wątku :cool1: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.