Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Wyciek z węża wspomagania -pytanie


franek84

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wiem że nie ten dział ale potrzebuje pilnej pomocy- cieknie mi wąż ten od pompy do maglownicy i nie mogę znaleźć takiej używki więc zamówiłem dziś od B4 1Z ten wąż -da się go zamontować u mnie?? generalnie długość ta sama tylko tam do magla widze że te zakręty inaczej są wygięte :wallbash:

podejdzie ?? a może ma ktos taki do sprzedania??

pozdro i jeszcze raz sory że tu wstawiam wątek ale sprawa jest pilna ;([br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 18:35_________________________________________________może ma ktoś chociaż zdjęcie (albo z etki szkic) jak to u mnie wygląda bo nie widze za bardzo za maglem :wallbash:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:30_________________________________________________koledzy czy któryś z tych wezy podejdzie do mnie? ;(

http://moto.allegro.pl/waz-przewod-rura-wspomagania-audi-80-b4-1-9-tdi-i1753138159.html

http://moto.allegro.pl/waz-plynu-wspomagania-passat-b5-1-9-tdi-lukow-i1785230177.html

dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czy już rozwiązałeś swój problem :gwizdanie:

prościej (nie mając etki :wink4:) wykonać telefon do aso(lub w ostatecznosci podjechać) ,na podstawie numeru vin podadzą Ci numer Twojego węża lub numer jaki może go zastąpić np. z vw ,skody ,czy seata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to AHU ma taki sam.. a jak byś wziął na wymiar żeby dorobić to nie wchodzi w grę ???

Wejdź na stronę http://www.volpex.com.pl/ tam dorabiają węże ciśnieniowe. skontaktuj się z nimi bo robią to za grosze... mojemu kumplowi do B5 1.6 dorobili idento z końcówkami i nie zapłacił dużo. a na pewno duuuużo mniej niż w ASO i jeździ już ponad rok i igła

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże tego typu mają zaworki wewnątrz :cool1:,więc trzeba kupić używkę ori lub nówkę z aso ,pierwsza wersja jest zdecydowanie tańsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże tego typu mają zaworki wewnątrz :cool1:,więc trzeba kupić używkę ori lub nówkę z aso ,pierwsza wersja jest zdecydowanie tańsza :wink4:

No zapewne tak jest.. podrzuciłem tylko możliwość taką, u mojego kumpla działa bez żadnego problemu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiegoś zapewne powodu te zaworki ,ktoś ,kiedyś tam wymyślił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem używke od Paska TDI bo okazało się że jak kupiłem auto to miało już dorabiane wcześniej -zakuwane węże i ktoś zapomniał o zaworku właśnie po środku no i pompa wyła, dobrze ze nie wymieniałem bo teraz na ori wężu jest Git :)

zakuć można spokojnie tylko trzeba pamietać o tym zaworku posrodku-reguluje cisnienie do magla podawanego przez pompe płynu

pozdro i dzięki za odp.

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węże tego typu mają zaworki wewnątrz :cool1:,więc trzeba kupić używkę ori lub nówkę z aso ,pierwsza wersja jest zdecydowanie tańsza :wink4:

Możesz powiedzieć o jaki zaworek chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolnym zdjęciu masz tuż przy rogu z prawej strony takie coś jak złącze zaprasowane

pod zewnętrzną osłoną weza (guma naciągnięta na węża ) kolego, sprawdź czy na całym wężu masz taką samą srednicę, tu napewno nie masz bo ja widze na focie zakuty zawór jakieś 30cm od lewej strony .

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...