Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Pytanie o sekwencję Lovato


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie reduktor raczeJ podgrzewacz bo w sekwencij sie tak to nazywa firmy KME elektoró zawór KME obudowa wielozaworu tomasetto reszta firmy Kme Diego bardzo sobie to chwale bo jeżdżę 7miesięcy i nic. pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szymon86_22, biorąc pod uwagę stopień rozkopania Kielc, to i tak mało Ci pali. Moje 1.6 AHL ostatnio wyszło 12,5 ;)

Co do Lovato - piszesz, że masz problem z podpięciem - pytałeś na Kruszelnickiego w SAM-GAZ? - tam chłopaki ogarniają temat. a jak nie tam to na Kruszelnickiego jest jeszcze jeden gaziarz - tam też spytaj.

Tomek

ps. Co do lutowania sondy to nie najlepszy pomysł, chyba że daleko od samej sondy.

Temperatura topnienia cyny (standardowej z ołowiem) to 190st. A wiadomo wydech przy sondzie ma wielokrotnie więcej. Dopuszczalne łączenie to coś co jest nie zależne od temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi byłem u obydwóch gaziarzy na kruszelnickiego anie jedni ani drudzy nie maja fejsa pod to, ma w skarżysku na krakowskiej takie coś ale mu nie ufam, bo jak podjechałem do niego w pracy zapytać to akurat miał klienta co mu bulgało w chłodnicy powietrze i duże miał ciśnienie w układzie(prawdopodobnie uszczelka) doradził mu przewiercenie korka :-) .co do lutowania to miałem zamiar przy samej wtyczce to robić ale chyba dam sobie spokój i do połączenia kabli użyje kabli z mini wsuwkami damskimi i męskimi, będzie lepiej bez cięcia lutowania i paprania, i zawsze można wrócić do ori . problem syczenia rozwiązany ,też usuwany przez mojego gaziarza poprzez wiercenie korka ale w baku, winą był zacięty zawór węgla aktywnego po poradach kolegów magiczne wd40 znowu zdziałało cuda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak:

-sterownik: Zenit

-wtryski; chyba zenit...

-reduktor zavoli

wszystko lata już 3 lata bez zastrzeżeń i ponad 80 tyś przejechane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...