Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] Pytanie o sekwencję Lovato


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam zamiar zamontować gaz,i nie wiem na co się zdecydować w dobrej cenie mam sekwencję LOVATO ale widzę że mało tego na forum jeden kolega z forum ją polecał,a jak szersze grono co powiedzie na taki wynalazek jak lovato ewentualnie co innego proponujecie BRC STAG?Jak by ktoś mógł przysłać mi listę dobrych gratów byłbym wdzięczny porównał bym z tym co gazownik proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy szukałem A4 dla siebie pytałem forumowiczów o instalację Lovato i również mało osób ją polecałą więc ja rozglądałbym się za BRC,Stag albo Landi Renzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tych instalacji jest znalazłem jednego użytkownika lovato i w sumie bardzo chwali,staga 4 mam za 2200 zbiornik w kole wlew we wlewie :kox:,lovato za 2000 podobno z gwarancją 70 tys km na wtryski,brc za 2500,i jakąś polską nie pamiętam nazwy za 1900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dużo pali to może być wiele przyczyn kwestia regulacji być może,to lovato to niby jedna z lepszych instalek,trochę poczytałem na ten temat i może się mylę ale podobno lepsze od staga :mysli: i teraz nie wiem staga czy lovato?BRC trochę drogawe niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale podobno lepsze od staga :mysli

Rozumiem że porównujesz samą elektronikę?

Jeśli tak to się mylisz - nie jest lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym zakładał raz jeszcze założył bym staga, bo do lovato to nawet mało kto ma interface żeby ci wyregulować,wiec jesteś skazany na jednego albo dwóch w mieście(a co jeśli obaj będą kretynami nierozumnymi)? a staga kazdy ci podepnie i sprawdzi co i jak. Ja np nie mam do kogo jechać w kielcach bo nikt z polecanych gazowników nie ma możliwosci podpięcia,a z moim gazownikiem nie mogę się porozumieć. Wydaje mi się ze wsadził to lovato bo po prostu było łatwo bo to taka instalka plug and play. A poza tym ludzie mówią ze stag ma bardzo szeroki wachlarz róznych regulacji, a lovoto nie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumie konkretna odpowiedź dzięki kolego w sumie racja mało tych lovato jest,niech mi ktoś łaskawie jeszcze powie jakie wtryski reduktor,wsadzić przy opcji stag,czy to jakoś standardowo ładują te graty czy można sobie wybrać,bo nie chce żeby mi jakieś siano wcisneli.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 18:50_________________________________________________Podtlenek Lpg zamontowany stag 4,pierwsze spostrzeżenia:lepiej nie oglądać jak to montują :kwasny: i odebrać już gotowe auto,i chyba na bęnzynce lepiej śmiga jednak,minimalnie jakby słabsze a może przewrażliwienie,dzięki wszystkim za porady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździmy zobaczymy na razie jeszcze nie wiem kolego dam znać [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:40_________________________________________________

No ja sobie wyobrażam jak montują, dlatego nie lubię wszelakich majstrów, bo gdy coś im nie wychodzi to biorą większy młotek. Napisz jak spalanie,bo jestem bardzo ciekaw. Pozdrawiam.

spalanie 10,5l w cyklu mieszanym pół na pół trochę trasa trochę miasto,trochę wiejskie dróżki,prędkości do 130km,myślę że dość zadowalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia regulacji myślę i będzie mniej,ja tak do 3 tys kręce jak biegi zmieniam ale mało miasta trasa i wiejskie dróżki klima nie zawsze włączona to też trzeba dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może właśnie sonda mam na podmianę ale z inną wtyczką od passata, muszę przelutować wtyk, bo nowej to nie będę kupował jak nie jestem pewien ze to jej wina. Mam też taki problem syczy mi z baku dosyć intensywnie, może to jest przyczyna jakaś, gdzieś tak czytałem ze to może mieć wpływ. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syczenie w baku to może głośna praca pompki zacznij od tej sondy ,niedogrzany silnik tez ma wplyw na spalanie bo auto jak gdyby cały czas na ssaniu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...