Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę pierwszych logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

w związku z tym, że niedawno zakupiłem kabelek pomyślałem o zrobieniu logów zgodnie z instrukcją na forum:)

Mógłbym prosić doświadczonych w temacie o jakąś interpretacje tego co wyszło?

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Kuba

PS niestety nie zauważyłem podczas robienia logów, że te same grupy przy próbie statycznej i dynamicznej zapisały się w jednym pliku;/

Jak coś to porozdzielam.

Logi:

Grupy: 000,000,000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56277.html dynamiczne + statyczne

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56279.html - dynamiczne

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56282.html statyczne + dynamiczne

Grupy: 004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56275.html statyczne + dynamiczne

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56283.html - dynamiczne

Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56280.html - dynamiczne

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56281.html - dynamiczne

Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56274.html - statyczne

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56276.html - statyczne

Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56278.html - statyczne

Opublikowano

Coś wolno Ci się to zbiera , chyba że robiłeś logi jadąc pod górę ? Na 3-biegu logowałeś ?

Zakres 1500-4000rpm w ponad 30sek... hmmm ?

Opublikowano
  • Autor

na czwartym...w miare rowna droga:/

Opublikowano

następnym razem rób na trójce, statyczny kąt wtrysku popraw, umyj przepływkę

Opublikowano
  • Autor

OK kolejne będę robił na trójce dzięki za radę :)

Ogólnie to myślałem że rocznik mojego auta przyniesie więcej negatywnych opinii na temat jego stanu, ale może nie jest tak źle:)

Chyba że to tylko wstępne uwagi:)

Dzięki za pomoc!

Czyszczenie przepływki to coś w ten deseń?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26801.0;highlight=czyszczenie+przepływomierza

Jeżeli tak to z takim czymś może i sobie poradzę, ale ustawienia kąta wtrysku to zdecydowanie ponad moje siły pomimo fotostory na forum :gwizdanie:

Którą grupę powinienem zalogować jeszcze raz po uyciu przepływki 003?

Opublikowano

Statyczny kąt wtrysku masz dobry.... zakładam ze jedna z tych grup 000 jest w trybie Basic Settings

Opublikowano
  • Autor

Statyczny kąt wtrysku masz dobry.... zakładam ze jedna z tych grup 000 jest w trybie Basic Settings

nie do końca dokładnie opisałem które logi statyczne są BS:

Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56274.html - statyczne

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56276.html - statyczne

Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56278.html - statyczne

Grupy: 000,000,000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56277.html dynamiczne + statyczne BS

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56282.html dynamiczne + statyczne BS

Grupy: 004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56275.html dynamiczne + statyczne BS

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56279.html - dynamiczne

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56283.html - dynamiczne

Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56280.html - dynamiczne

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kuba_56281.html - dynamiczne

Opublikowano

A no to jednak kat wtrysku bedzie do minimalnej korekty... :)

Opublikowano
  • Autor

To oprócz tego wszystko jest w miarę ok? :)

Którą grupę mam jeszcze raz zalogować po wyczyszczeniu przepływki?

Opublikowano

011,010,008 i 003.... na 3 biegu... wymien tez filtr powietrza jak dawno nie zmieniałes..

Opublikowano
  • Autor

filtr wymieniałem właśnie jakoś 2 tys temu...

w weekend trochę podłubie i wrzuce jeszcze raz logi :)

dzięki wielkie za zainteresowanie i pomoc :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.