Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zeflik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Skrzynie 6B często wyją - najczęściej na mechaniźmie różnicowym, zdarza się że też na wałku atakującym. Przy ośce nie ma żadnego problemu - wsadzasz z 2.0 Tfsi , zmieniasz wybieraki, łapę sprzęgła, poduszkę skrzyni i śmiga aż miło. Przy Quattro jest gorzej znaleźć pasującą skrzynie (przełożenie główne skrzyni musi być takie samo jak przełożenie dyfra), do tego kwestia wału - czy to wszystko zagra.
  2. zeflik odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    Poproszę zdjęcia pod komorą silnika - to interesuje mnie najbardziej
  3. Cześć, pacjent to BEX Q z wyjącą skrzynią biegów. Oryginalnie zamontowany jest HER (35/8). Szukam jakiejś alternatywy, ponoć w B7 skrzynie są już mocniejsze (nie wiem ile w tym prawdy)? Według Etki przełożenie 35/8 mają skrzynie GYY i GMV. Montowane były w 3.2 FSI. Podejdzie to ? A może jeszcze coś całkiem innego? Przy wymianie skrzyni na tą z B7 - do wymiany również wybieraki, łapa sprzęgła i łapa skrzyni - zdaję sobie z tego sprawę. Czy przy okazji wymiany skrzyni warto wrzucić sprzęgło z diesla ? W planach okolice 240KM. Z góry dzięki za pomoc!
  4. Naprawdę piękny i zadbany BEX. Widać serce które wkładasz w projekt. Powodzenia!
  5. Panowie, a jak wygląda sprawa wysprzęglika? Czy do innej łapy wymagana jest jego wymiana ? A4 B6 BEX 2004r.
  6. Co to za pompa wody?
  7. Jeśli mam być szczery to modyfikacje nie w moim guście. Lampy tył wyglądają słabo.
  8. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Teraz wiem przynajmniej czego szukać. Myślisz że warto również rozważać remont skrzyni? Tj. wymiana łożysk? Po głowie chodzi jeszcze quattro SWAP, przy okazji wymiany skrzyni od razu zwróciło by się część inwestycji.
  9. Ktoś coś podpowie ? Czy skrzynia z B7 (2.0 TFSI) będzie pasować do 1.8T ?
  10. Cześć. Stoję przed wymiana skrzyni biegów. Aktualnie siedzi HES (6B , ośka), która chuczy. Czytam forum, i dochodzę pomału do wniosku żeby szukać czegoś z B7 (ponoć nie są już tak wadliwe jak 6B z B6). Tylko co będzie pasować?
  11. Masz tuner TV w Concercie? Gdzie masz slot kart SD? I USB?
  12. Tak. Środek wygląda mi na SLine. Czarny sufit, fotele w materiale Speed,aluminiowe dekory. Do tego Quattro powodzenia przy modzeniu!
  13. Fajnie to wygląda i brzmi. Mógłbyś dać jeszcze fotkę z dorobionymi wieszakami? Dużo zabawy?
  14. Hej! Gdzie w Krk lub okolicach warto podjechać na zrobienie programu? Pacjent to B6 Bex Quattro. Dzięki
  15. Również mam założoną tablice bez ramki. Dla mnie tak najlepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.