Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana samego oparcia fotela kierowcy


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panow mam pytanie. Da rade zmienic same oparcie fotela kierowcy? Tapicerka sie wytarla i kiepsko to wyglada i chce zmienic samo oparcie fotela kupujac fotel pasazera w mega dobrym stranie...wiem ze pozbede sie podparcia ledzwiowego ale w obecnym fotelu i tak ono nie dziala wiec roznicy mi to nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co kombinować, nie lepiej pojechać do kogoś żeby obszył od nowa, odejdzie kłopot z przekładaniem i przeróbkami. Nie jestem pewien, ale chyba oparcie od pasażera nie podjedzie do kierowcy, bo mocowania nie są symetryczne, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie przełożenie tapicerki oparcia fotela. Ja niedawno montowałem u siebie maty do podgrzewani foteli. Kupiłem kompletne fotele z podgrzewaniem z regulacją lędźwi przed 1 liftem, a mam u siebie z regulacją lędźwi i poduszką boczną po pierwszym lifcie. Samo mocowanie oparcia fotela jest takie samo - mocowanie na 4 śruby. Inaczej wygląda mechanizm regulacji podpory lędźwiowej, materiał pod tapicerką (u siebie mam gąbkę a w kupionych fotelach jest coś jak "sprasowane siano".

Samo przełożenie to nie problem. Trzeba sobie zarezerwować trochę czasu.

w razie czego mogę pstryknąć jakąś fotkę tych foteli przed pierwszym liftem bo mam je rozłożone na części pierwsze - zastanawiam się co z nimi zrobić bo na śmietnik szkoda wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupisz fotel pasazera bez regulacji ledzwia to spokojnie mozesz zdjac wszystko razem ze stelaża i zalozyc w calosci na fotel kierowcy, jezeli bedzie z regulacja ledzwia to poprostu bedziesz mial dziure od sierodka...[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 19:40_________________________________________________

a po co kombinować, nie lepiej pojechać do kogoś żeby obszył od nowa, odejdzie kłopot z przekładaniem i przeróbkami. Nie jestem pewien, ale chyba oparcie od pasażera nie podjedzie do kierowcy, bo mocowania nie są symetryczne, ale mogę się mylić.

mocowania sa symetryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...