Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przekładka klamki schowka pasażera


VicVega

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

musiałem ostatnio wymienić schowek pasażera z racji montażu zmieniarki. W fabrycznym schowku miałem klamkę z zamkiem, w tym nowym już nie. Zastanawiam się teraz nad przełożeniem klamki ze starego schowka do nowego, ale nie wiem czy istnieje taka możliwość. Samo wyjęcie klamki trudne nie jest, jak dowiedziałem się na forum, ale moja wątpliwość pojawiła się, ponieważ wszystkie schowki pod zmieniarkę jakie widziałem miały klamki bez zamka. Dlaczego?

No i nie wiem czy tak na prawdę jest sens montowania tego zamka. Nowy schowek jest w lepszym stanie niż poprzedni, więc klamka pewnie też lepiej się trzyma. Dla ewentualnego złodzieja taki zamek to pewnie żadna przeszkoda.. Poradźcie, jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przelozyl zawsze to jakies zabezpieczenie :wink4: u mnie w B6 jest schowek pod zmieniarke i jest z zamkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przelozyl zawsze to jakies zabezpieczenie :wink4:

Trudno tak właściwie przewidzieć co taki złodziej sobie umyśli, bo z jednej strony brak zamka = łatwiejsza robota, ale z drugiej strony zamek = ciekawe łupy w środku :blink: Ale chyba przełożę, nawet jakoś tak łyso wygląda bez niego :)

u mnie w B6 jest schowek pod zmieniarke i jest z zamkiem :decayed:

Aha, czyli zbieg okoliczności. Myślałem, że może gdzieś są jakieś różnice konstrukcyjne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złodziej będzie chciał się dostać do schowka to nie potrzebuje kluczyka . Albo brutalnie wsadzi śrubokręt i wyłamie klapkę , albo jak będzie inteligentniejsz to zdjmie z boku kokpitu zaslepkę , pchnie wystający koniec listwy zapadki i ma schowek otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić taka klamkę?? bo u mnie po przekluczeniu kluczykiem i tak idzie otworzyć schowek...coś musiało tam pęknąć i nie trzyma :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro, na szrocie? Ale wątpię żebyś dostał samą klamkę, prędzej cały schowek. Nie wydaje mi się też żeby w ASO występowała jako oddzielna część. Wyjmij najlepiej tę swoją i sprawdź co jest grane. Może da się naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie kupisz , cena w granicach 130PLN. Jednak jak kupisz klamkę z otworem na zamek , to i tak musisz swój wyjąć. Chyba lapiej to zrobić prZed zakupem i sprawdzić co ją boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...