Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba w sprawie dystansów! prosze o pomoc


buras933

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zrobic sobie w pracy dysanse do Alu 15 na zime, potrzebuje zdjecie wraz z wymiarami lub rysunek techniczny ze srednica, nie moge znajezc nigdzie, neiwiem czy to dobry dzial ale wydaje mi sie ze tutaj znajde pomoc.

Potrzebne mi wymiary

(srednica główna calosci, otwory wiem ze 5x112 maja byc, grubosc 30-35mm(takie planuje) + kolniez na ET, material zostal wybrany na aluminium PA9 bo lepsze od PA6 dostepnego na allegro a mam to tego dostep, pracuje przy metalach lekkich w grupie kęty SA i mam dostep do maszyn wiec chce zrobic sam poniewaz do kupienia w wysylka 400zl koszt)

potrzebuje jeszcze rozmiar ET w mm ale to sobie zmierze jak sciagne kolo,

głównie interesuje mnie ogolna srednica, po otworach to 124mm po krawedzi bocznej i niewiem ile zostawic, po 1,5cm na strone ? i wyjdzie 154mm?

ma ktos dystanse ? mogłby to zmierzyc? Prosze o pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnij przednie koło czy tam tylne zobacz jaka jest średnica płaszczyzny do której przykręcasz koło i zrób jak najmniejszy w średnicy dystans na który wchodzi 5x112...

ale pytanie brzmi...to mają byc dystanse przelotowe czy przykrecane do piasty na śruby ? bo to dwie różne rzeczy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220263.0 tu masz za 110 zł ze śrubami więc chyba nawet nie warto grzebać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie koszt to 0zl i robota 2 godziny :) przelotowe :) otwory na Robofilu wytne a na tokarce zajme sie srednicami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...