Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem ze schowkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam może to pomoże wam i zaszczędzi czasu kasy i nerwów.W moim A4 zaczęły ciężko poadać drzwiczki od schowka ,aż do czasu pęknięcia zawiasu.Okazało się że jest to częsta wada.System opadania jest tak zrobiony jak strzykawka.Guma twardnieje i nie ma odpowiedniego poślizgu.Próbowałem smarować czyścić i nic nie pomogło.Pozostała wymiana amortyzatorka koszt ok 60-70 zł w ASO.

Piszę bo mnie nie obeszła naprawa i kupa zachodu.Chciałem zaznaczyś że występuje taki problem i można go w porę zaradzić. :a4fan:

Opublikowano

A masz pewnosc, ze cos Ci peklo? U mnie np. wypadl taki plastyczek maly przez co klapa schowka opada od razu, a nie dwustopniowo jak dotychczas...

Opublikowano
  • Autor

Tak bo klapka odpadła z jednej strony pękł zawias.A przyczyną był wadliwy tłoczek spowalniający opadanie klapki. :th:

Udało mi się to naprawić.

Opublikowano

a mozesz na[pisac jak to naprawic? Tez mam ten sam problem i chcialem ten zawias jakos kleic ale skoro piszesz ze to sa grosze w ASO to chyba pokusze sie na wymianke.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi tez pękł zawias z prawej strony... NIe wiem z ktorej jest ten system...

Co robic kleic czy da sie to jakos wymienic?? W ASO??

Klapka opada mi z prawej... Co trzeba wymienic?? Całą klapke czy zawias?? Opłaca sie kleic(da sie wogole??) pomóż!

Opublikowano
  • Autor

Proszę bardzo.Udało nam się z kolegą naprawić i myślę że powinno to pomóc.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0 :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego nikt nie napisze co zrobić, żeby schowek otwierał się prawidłowo, a nie jak u mnie - ciężko. Nie chcę czekać aż się urwie. Powiedzcie co z tym tłoczkiem można zrobić, żeby lepiej działał. Czy tylko zakup w ASO i wymiana?

Opublikowano

vanx, wpadnij na spota w warszawie (fort wola) to Ci pomozemy...

Opublikowano
  • Autor

Ja myślę że warto wymienić.Próbowałem naprawy i na krótko pomagało.Koszt ok 70 zł w ASO :th:

Opublikowano

Dzięki Flyer za zaproszenie na spocik, ale chyba jeszcze nie tym razem, jeszcze nie mam i do wtorku raczej nie będę miał wszystkich papierów do mojego autka. Następnego spotkania nie opuszczę.

Ze schowkiem to nic pilnego, bo jeszcze go nie używam.

Opublikowano

Nie kupuj nowego schowka, naprawde szkoda tego worka pieniedzy...

Podejrzewam, ze zrobilo Ci sie to samo co mi niedawno - chwila roboty jesli adaho bedzie taki laskaw ;)

Opublikowano

tak tak naprawimy naprawilismy u MALIKA , LEXPARA :) i u Flyera :P

u siebie sam naprawiłem ;) jak to sie mówi trzeba mić łeb jak sklep :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mam nadal zepsuty... i nawet nie chce zebyscie mi naprawiali :cool:

Sorry za OT.

Opublikowano
  • Autor

Ale naprawiliście schowek czy amortyzatorek? :)

Opublikowano

hmm amortyzatorek :P

Opublikowano
  • Autor

hmm amortyzatorek :P

i działa? zdradz tajemnicę jak?

Opublikowano

WD40 :) albo smar w spreju :P

zapytaj sie ADAHO on uzywał jakiegos płynnego teflonu czy cos

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy na jak długo.Ja użyłem wazeliny technicznej i nie pomogło.Co poradzić :th:

Po sprawie juz

  • 1 rok później...
Opublikowano

U mnie wcale nie opada. Muszę go delikatnie ciągnąć, żeby otworzyć, jak przestaje to nawet nie drgnie do dołu. Przy zamykaniu wszystko ok. Flyer, kiedy te spoty w forcie Wola?

Opublikowano

U mnie też ciężko opada,nie pomagam mu,chyba że się spieszę,trwa to około 30 sek. zanim opadnie całkowicie.Nie patrzyłem jeszcze,ale da radę spsiukać ten tłoczek bez demontażu schowka?/??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.