Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Miska oleju z poliftowej 2.8 do 2.6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jakiś czas temu wyrezałem u siebie FIS z poliftowej A6. Problemem, z którym sobie nie poradziłem jest komunikat "OIL Sensor". Jak wiadomo poliftowe liczniki mają inaczej sterowane niektóre komunikaty i w tym przypadku potrzebny jest montaż czujnika oleju od polifta.

Niestety 2.6 w poliftach nie było, ale dopatrzyłem się, że miski od 2.6 pasują do 2.8 AAH (przedlift) i do 2.8 ACK (polift).

I tutaj moje pytanie... Czy miska z otworem na czujnik oleju od poliftowej 2.8 podejdzie do 2.6? :mysli:

Opublikowano

według ETKI dolna część miski o numerze 078103604H jest zgodna zarówno z ABC 2.6 jak i AAH 2.8 12V oraz ACK 2.8 30V

Opublikowano
  • Autor

Byłaby malyna :naughty:

Opublikowano

wejdz na VAGCAT.com i wpisz w szukajce części 078103604H, musisz się zalogować login seat hasło ibiza, po wyszukaniu wyświetlą ci się samochody z silnikami w których dana część występowała, co ciekawe nie wyświetliło A4 polifotwego z ACK ale za to inne, A4 przedlifty, A6 i A8 z ACK

Opublikowano
  • Autor

dzięki :good: czyli wychodzi na to, że będzie pasowała. Znalazłem jeszcze na jednej ze stron z częściami motoryzacyjnymi miski dedykowane do 2.6 z otworem na czujnik oleju w misce więc to pewnie ta sama.. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________znalazłem miskę z A6 C5 na alledrogo w dobrym pieniądzu, po numerze chyba pasuje... z tym, że jest inna litera po numerze..

zamiast 078 103 604H opisał, że pasuje do 078 103 604 AC ...M ...N i ...T

czy ta litera w numerze ma jakieś większe znaczenie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.