Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Miska oleju z poliftowej 2.8 do 2.6?


Obsession

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Jakiś czas temu wyrezałem u siebie FIS z poliftowej A6. Problemem, z którym sobie nie poradziłem jest komunikat "OIL Sensor". Jak wiadomo poliftowe liczniki mają inaczej sterowane niektóre komunikaty i w tym przypadku potrzebny jest montaż czujnika oleju od polifta.

Niestety 2.6 w poliftach nie było, ale dopatrzyłem się, że miski od 2.6 pasują do 2.8 AAH (przedlift) i do 2.8 ACK (polift).

I tutaj moje pytanie... Czy miska z otworem na czujnik oleju od poliftowej 2.8 podejdzie do 2.6? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według ETKI dolna część miski o numerze 078103604H jest zgodna zarówno z ABC 2.6 jak i AAH 2.8 12V oraz ACK 2.8 30V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na VAGCAT.com i wpisz w szukajce części 078103604H, musisz się zalogować login seat hasło ibiza, po wyszukaniu wyświetlą ci się samochody z silnikami w których dana część występowała, co ciekawe nie wyświetliło A4 polifotwego z ACK ale za to inne, A4 przedlifty, A6 i A8 z ACK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good: czyli wychodzi na to, że będzie pasowała. Znalazłem jeszcze na jednej ze stron z częściami motoryzacyjnymi miski dedykowane do 2.6 z otworem na czujnik oleju w misce więc to pewnie ta sama.. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________znalazłem miskę z A6 C5 na alledrogo w dobrym pieniądzu, po numerze chyba pasuje... z tym, że jest inna litera po numerze..

zamiast 078 103 604H opisał, że pasuje do 078 103 604 AC ...M ...N i ...T

czy ta litera w numerze ma jakieś większe znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...