Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczekaj

Wiesz ja takie zapewnienia mam od dwóch miesięcy. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla od osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

napisałem do niego....

Też pisemnie ?

Do rzecznika możesz iść. Podejrzewam, że jak nie dodzwoni się do firmy to też zaproponuje poczekanie do podanego przez nich terminu.

Korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika i były skuteczne. Na szczęście sprawy kończyły się na rozmowie telefonicznej rzecznika z daną firmą

Opublikowano
  • Autor

Poczekaj

Wiesz ja takie zapewnienia mam od dwóch miesięcy. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla od osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

napisałem do niego....

Też pisemnie ?

Do rzecznika możesz iść. Podejrzewam, że jak nie dodzwoni się do firmy to też zaproponuje poczekanie do podanego przez nich terminu.

Korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika i były skuteczne. Na szczęście sprawy kończyły się na rozmowie telefonicznej rzecznika z daną firmą

tak też w formie maila zapewniając mnie że zrobił, zrobi, będzie zrobiony przelew....

Opublikowano

Emaile dostawales z [email protected] czy od wlasciciela [email protected]?

Opublikowano
  • Autor

Emaile dostawales z [email protected] czy od wlasciciela [email protected]?

z obu maili....

Opublikowano

jakas masakra...

Opublikowano

No ja zadnego maila nie dostalem... :/

Opublikowano

otrzymłem dzisiaj maila z firmy GETEM:

"Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że mamy potwierdzenie zwrotu środków ze strony Niemieckiej, tych które zostały wpłacone razem z zamawianym towarem.

W konsekwencji zwrot wpłaconych przez Państwa środków nastąpi w poniedziałek 19 września.

W zależności od sesji księgowania Państwa banku środki znajdą się na koncie we wtorek lub ewentualnie w środę rano.

Chcielibyśmy tym samym raz jeszcze przeprosić za to opóźnienie i wszelkie niedogodności z tym związane.

Z poważaniem,

Getem"

co sądzicie o tym?

Pewnie forum przegląda.

Opublikowano

Ma konto tutaj "GETem"

Opublikowano
  • Autor

Ma konto tutaj "GETem"

widziałem.... ale nie logował sie na nie od dłuższego czasu.

chyba ze ma jeszcze o innym nicku

Opublikowano

Proponuję Wam poczekać do środy i jak kasy nie będzie na koncie to od razu zgłaszać sprawę do odpowiednich służb. I od razu informujcie , że takich ludzi jest więcej :hi:

Opublikowano
  • Autor

Proponuję Wam poczekać do środy i jak kasy nie będzie na koncie to od razu zgłaszać sprawę do odpowiednich służb. I od razu informujcie , że takich ludzi jest więcej :hi:

:good:

Opublikowano

ja na waszym miejscu poszedłbym od razu nie czekał, takie firmy grają tylko na czasie, nie pierwszy raz spotkałem się z takimi zagraniami

Opublikowano

Do rzecznika i tak bym sie udal co by miec juz wstepnie sprawe nagrana, mozna go poinformowac ze firma Getem zobowiazala sie emailowo na wyplate pieniedzy 19-tego.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jednak przelew jeszcze nie wpłynął na konto, pewnie kolejne obiecanki cacanki. Nie pozostało w takim wypadku nic jak wybrać się na policję i do rzecznika.

Chciałem to załatwić w normalny sposób ale jak widać z debilami nie da się dogadać.

Opublikowano

JA tez nic nie dostalem, a na maila tez mi nikt nie odpowiada...

Opublikowano

No to policja i rzecznik

Opublikowano
  • Autor

:hi:

otrzymałem przelew!!!!

Fakt mniejszy o 100zł niż powinien ale lepszy rydz niż nic.

Napisze jeszcze do nich dlaczego takki a nie inny...

Opublikowano

ku*** jakas paranoja, z tymi 100zl , ale wazne ze prawie calosc przelali

Opublikowano

a czemu Ty Rafale teraz taki anty-getem?

Opublikowano

Poniewaz nienawidze takiego czegos...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.