Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Zamiennik silnika AHL


Maxfly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W Passacie b5 (1998) rok mojego teścia mechanik stwierdził awarię silnika (pęknięta głowica). Z jego oceny wynika, że poprzedni właściciel robił 50kkm od wymiany do wymiany. Auto bierze olej jak wściekle, ubywa płynu chłodniczego...

Do rzeczy. Stwierdziłem, że naprawa (koszt 2500pln) jest zupełnie nieopłacalna.

Proszę więc o podpowiedź od czego bez przeróbek (oznaczenie) podejdzie silniczek.

Może ewentualnie ktoś ma na zbyciu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie na coś innego, choćby 1.8 będziesz musiał myśleć o silniku, skrzyni - do podmiany będzie też ecu - pewnie w związku z tym jakieś wiązki... Strasznie dużo roboty. Najprościej kupić kolejne AHL.

Jak się uprzesz to wymienisz na coś innego ale najlepszym rozwiązaniem było by postawienie obok drugiego auto (może jakiś angol) i wymiana czego potrzeba.

Pozdrawiam

Grzybek_CK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

W Passacie b5 (1998) rok mojego teścia mechanik stwierdził awarię silnika (pęknięta głowica). Z jego oceny wynika, że poprzedni właściciel robił 50kkm od wymiany do wymiany. Auto bierze olej jak wściekle, ubywa płynu chłodniczego...

Do rzeczy. Stwierdziłem, że naprawa (koszt 2500pln) jest zupełnie nieopłacalna.

Proszę więc o podpowiedź od czego bez przeróbek (oznaczenie) podejdzie silniczek.

Może ewentualnie ktoś ma na zbyciu.

Pozdrawiam

za takie pieniadze to chyba nowa uzbrojona glowice kupisz, uzywki uzbrojone kilka stowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...