Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z tylnimi głośnikami


gooryl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! w aucie posiadam nagłośnienie NOKII wzmachol + sub z bagażniku razem ze zmieniarką, z tyłu w drzwiach są głośniki jednak gra tylko przód auta.. posiadam jakieś radio JVC i dziś gościu w sklepie próbował za pomocą adaptera podłączyć tył.. jednak d*pa i tył dalej nie działa .. mam też jakiś inny adapter ale też niedziała.. sprawdzałem wszystkie kostki ( przy głośnikach subie itd.. ) i wszystko gites.. co zrobić żeby ożywić tył.. ?czytałem tu o jakiś adapterach mini iso ..ale czy to będzie działać ?radio posiada osobne wyjście na suba jeśli to ma jakieś znaczenie..z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

byłem w podobnej sytuacji, kupiłem już 3 adaptery jesden od znajomego i 2 z allegro i nie chodziło nagłośnienie, a ostatnio przerobiłem deske na 2-din i zamontowałem Symphony, jakie było moje zdziwienie jak usłyszałęm że gra tył (myślałem że uszkodzony sub który oczywiście wymieniłem dla pewności)

w dziale warsztat masz pare tematów jak ogarnąć to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka tematów.. jednak wszystko kręci się wokół adapterów.. jest jakiś inny sposób żeby jakoś to ruszyć? chociasz podpiąć gdzieś zasilanie i sprawdzić czy tył szpula..?

zrobic jak ja (nie avant) i położyć nowe grubsze kabelki bo te ori to cieniastwo straszne. Ciągniesz progami pod listwami i masz spokój i wszystko działa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w cenie tego adaptera ktorego mialem wczesniej .. ;) 15 funta.. Natomiast dzis dostalem od kumpla radio gamma VW.. zmieniarka sie obudzila i slychac jak zalacza sie sub, jednak radio nie startuje wogle , u niego dziala normalnie, czy w radiu sa inne piny od zasilania ? chcialbym sprawdzic jak to wszystko dziala :) tez bym chcial ori radio jednak nie wiem na ktore sie zdecydowac i ktore bylo by najbardziej odpowienie .. czy takie by spasowalo ? :

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-SYMPHONY-HEAD-UNIT-RADIO-CASSETTE-CD-/320758742604?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item4aaeb5fe4c#ht_500wt_949

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...