Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6]NOWA LISTWA WTRYSKOWA MAGIC JET 4 CYL


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko czy ktoś już zakładał nowe MAGIC JET wtryskiwacze bo wyszły jakieś poprawione są takie na allegro

http://allegro.pl/listwa-wtryskiwaczy-magic-jet-4-cyl-nowy-model-i1821150152.html

http://allegro.pl/y3-poprawiona-listwa-wtryskowa-magic-jet-4-cyl-i1825083074.html

i już nie wiem które są nowe czy te czarne czy grafitowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sam jestem ciekaw jak bedzie z tymi nowymi...

Na swoich starych magicach zblizam sie do 20 tys km, narazie dzialaja, ale zaczely juz glosno pracowac- klepac i przy przelaczaniu czasami lubi szarpnac albo na luzie zgasnac.

Rozumiem ze zaczynaja zalewac, czyt. sa zabrudzone.

Podobno mozna je wyczyscic bez kalibracji, ale sam tego nie robilem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kalibrować po czyszczeniu, odkręcasz od strony dyszy i delikatnie rozbierasz aby nie zgubić sprężynki, czyścisz zakładasz nowe gumki i gotowe.

Przy dobrym filtrze pracują dość długo no i najlepiej gdy są zamocowane pionowo to wtedy nie wycierają się (u żony w aucie przebieg już 50tys i nadal działają).

Przy magicach konieczna korekcja od temperatury gdy gaśnie podczas przełączania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mj wytrzymały 18 tyś i padły :gwizdanie: tłoczki się zatarły :thumbdown: objawy były takie jak przy padniętej cewce , teraz mam hany 2000 i zapomniałem co to znaczy listwa wtryskowa od lpg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...