Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,8T] pali jak czołg?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

po wyczyszczeniu przepustnicy obroty się ładnie uspokoiły, ale pojawił się nowy myk, który mnie zszokował w momęcie gdy zdarzy mi się wrzucić drugi bieg czy trzeci to bez znaczeniai za szybko puszczę sprzęgło silnik się przymuli za bardzo obciążony i w tym momęcie komputer pokazuje 52 l /100 zaznaczam że jest to w momęcie obciążenia silnika potem pokazuje normalnie 12-13l wcześniej tak nie było czy może to być wina niewłaściwej adaptacji przepustnicy

Opublikowano

a co sie dziwisz?

tyle pali

kiedys jak non-stop robilem kick-downy po miesicie to za 100 zl przejechalem niecale 100 km :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja nie mówie o zwijaniu asfaltu tylko o zwykłym zmóleniu silnika tym bardziej że wcześniej tego nie miałem

Opublikowano

Na jakich obrotach pokazuje najmniejsze spalanie ?

Opublikowano

nie no

o muleniu nie ma zadnej mowy

tak naprawde przy "normalnej" jezdzie po miescie powinien lyknac 10-12 l/100 km

Opublikowano
  • Autor

w trasie jak jade na powiedzmy piątce pokazuje normalne zużycie cuda pokazuje jak zmieniam bieg i silnik przymuli po prostu pokazuje że wir jest w baku 51 l / 100 to nawet amerykaniec nie pali a jak pisałem przed czyszczeniem przepustnicy nie było takich cudów tylko obroty bujały a po adaptacji pracuje ładnie nic się nie dzieje tylko fis mi pokazuje te atrakcje

[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 17:25 _________________________________________________panie za szybko puścisz sprzęgło nie dodasz w tym momęcie gazu i po prostu obciążysz silnik ma prawo wtedy wziąć więcej ale czy aż tyle. koleś gdzieś tam pisał że jakfisa źle podpioł to mu takie cuda też pokazywał ale ja nic nie zmieniałem a wcześniej nie pokazywał tego stąd moje zapytanie bo jeśli ma tak pokazywać to ok choć na mój gust to lekka przesada

Opublikowano

Wszystko masz w porządku :th:. U mnie na chwilowym spalaniu jest tak samo, duże obciążenie silnika + maksymalnie otwarta przepustnica dają takie rezultaty. Przełącz sobie z chwilowego na średnie spalanie to nie będzie cię to tak drażniło.

Opublikowano
  • Autor

a no właśnie jak jest ok to fajnie :> zmiane zauważyłem więc pomyślałem że lepiej zapytać dziękuje za pomoc :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.