Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,8T] pali jak czołg?


rotter

Rekomendowane odpowiedzi

witam

po wyczyszczeniu przepustnicy obroty się ładnie uspokoiły, ale pojawił się nowy myk, który mnie zszokował w momęcie gdy zdarzy mi się wrzucić drugi bieg czy trzeci to bez znaczeniai za szybko puszczę sprzęgło silnik się przymuli za bardzo obciążony i w tym momęcie komputer pokazuje 52 l /100 zaznaczam że jest to w momęcie obciążenia silnika potem pokazuje normalnie 12-13l wcześniej tak nie było czy może to być wina niewłaściwej adaptacji przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trasie jak jade na powiedzmy piątce pokazuje normalne zużycie cuda pokazuje jak zmieniam bieg i silnik przymuli po prostu pokazuje że wir jest w baku 51 l / 100 to nawet amerykaniec nie pali a jak pisałem przed czyszczeniem przepustnicy nie było takich cudów tylko obroty bujały a po adaptacji pracuje ładnie nic się nie dzieje tylko fis mi pokazuje te atrakcje

[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 17:25 _________________________________________________panie za szybko puścisz sprzęgło nie dodasz w tym momęcie gazu i po prostu obciążysz silnik ma prawo wtedy wziąć więcej ale czy aż tyle. koleś gdzieś tam pisał że jakfisa źle podpioł to mu takie cuda też pokazywał ale ja nic nie zmieniałem a wcześniej nie pokazywał tego stąd moje zapytanie bo jeśli ma tak pokazywać to ok choć na mój gust to lekka przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz w porządku :th:. U mnie na chwilowym spalaniu jest tak samo, duże obciążenie silnika + maksymalnie otwarta przepustnica dają takie rezultaty. Przełącz sobie z chwilowego na średnie spalanie to nie będzie cię to tak drażniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...