Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??


glorfindel103

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co kojarze to sprzęgło w AWX-ie ma wytrzymałość 400NM, jak chcesz ostro pojeździć to lepiej zainwestuj w coś innego jeśli i tak wymieniasz i wydajesz kase to warto dołożyć pare zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWX-ie ma wytrzymałość 400NM

ponad :hi:

Nie ma dobrej alternatywy, od radzikowskiego z dociskiem będzie ciężko chodzić, mi wylał wysprzęglik z tym sprzęgłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nawet ponad.

ale jeśli ma 400NM i ma zamiar jździć dość ostro to biorąc pod uwagę że tak i tak wymienia sprzęgło to chyba lepiej dołożyć i kupić mocniejsze, chociaż nie wiem jaka jest różnica w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wymienia sprzęgło to chyba lepiej dołożyć i kupić mocniejsze

to napisz jakie mocniejsze :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wymienia sprzęgło to chyba lepiej dołożyć i kupić mocniejsze

to napisz jakie mocniejsze :kox::hi:

tak jak napisałem nie znam cen i zamienników, ale jeśli kolega zastanawia się nad serią albo czymś wytrzymalszym to z pewnością ma rozeznanie w temacie, ale uważam że jak ładować tak i tak kase to już na tyle żeby miało to sens, można sprawdzić czy nie masuje sprzęgło np. od blb czy od passata 1.9 tdi 150KM (nie znam oznaczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a założysz sie że są?

te same silniki wychodziły jeszcze w seacie leonie w wersji TOP SPORT :kox::cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:02_________________________________________________z tego co doczytałem to oznaczenie ARL ale nie wiem czy dobrze doczytałem[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:06_________________________________________________na 100% ARL i na dodatek wychodziły też w golfie :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% ARL i na dodatek wychodziły też w golfie

ALE NIE WYCHODZIŁY W PASSACIE!! ehhh ARL to poprzeczniak, jak byś jeszcze był zainteresowany jest też silnik 1,9 163KM BPX i wychodził w seacie, tez poprzeczniak, ale żaden z nich nie wyszedł jako silnik wzdłużny[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:09_________________________________________________ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no fakt czyli ze sprzęgłem od mocniejszego 1.9 to nie masz wyboru, bo mocniejszy wzdłużny to tylko AVF a mocniejszy jest tylko o 15NM a podejrzewam że sprzęgło ma te samo co AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo jeszcze nie wytłumaczyłeś czemu skrzynie inne nie pasują niż te które napisałeś :kox:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________ :cool1: maja 23 zębaki na tarczy sprzęgłowej, poprzeczne 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie ja wypisałem te skrzynie tylko ktoś inny ja tylko przesłałem stronkę gdzie można sprzawdzić czym sie różnią :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:29_________________________________________________dobra mniejsza z tym widze że z niewiadomych przyczyn jesteś bojowo nastawiony do ludzi więc kończe 3m sie i dużo spokoju życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale napisałeś żebym przeczytał czemu nie pasują więc rozumiem że TY wiesz że nie pasują :wink4: a nie pasują? :mysli:, nie? ehhh

Dobra koniec OF topicu, o sprzęgłach na tym forum jest tyle że szkoda dalej ciągnąc ten temat,

kolega niech montuje AWXa i lata :hi:

po prostu nie lubię jak ktoś wpiera mi że były arl w passatach i jeszcze chce się zakładać :kox:

a spokój jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...