Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Auto wpada w rezonans w okolicach 2000rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

pojawilo sie nagle i nie moge namierzyc przyczyny

na kazdym biegu wyczuwalny rezonans takei buczenie czy telepanie w okolicy przedniej lewej cwiartki

probowalem przytrzymywac tapicerke, zmienialem polozenie kiery minimalnie slychac mniej ale nadal jest problem

tylko w zakresie 2000-2200rpm i tylko przy dynamicznym dodawaniu gazu

gdy ruszam jak 80letni emeryt tez slychac ale minimalnie

spotkal sie ktos z takim przypadkiem

brak vaga i mozliwosci podpiecia kompa :/

dzieki za wszelkie sugestie

Opublikowano

Odczucie, że to lewy przód może być mylące. JA obstawiam wydech. Coś się poluzowało, może wydech zbliżył się do blach podwozia i przy tych prędkościach obrotowych drga i uderza o coś. Obejrzyj dokładnie auto od spodu.

Opublikowano

Prawdopodobnie plecionka do wymiany. Sprawdź też poduszki pod silnikiem i skrzynią.

Opublikowano

U mnie w rezonans wpada wsadzony pół roku temu licznik z fisem właśnie przy 2200 obr.

Opublikowano

Kolego gdzieś na forum już o tym była bardzo długa dyskusja... Dwumas, plecionka, poduszki, itp. Możliwości jest wiele. Mam to samo z swoim parchu i już nie mam siły ani na razie pieniędzy aby dalej szukać. Nauczyłem się z tym żyć... Narazie lata i to jest najważniejsze...

Opublikowano

jeszcze gumowe wieszaki tłumika no i plecionka tak jak wyzej pisali

Opublikowano
  • Autor

piwerwsze co sprawdzielm plecionke nie widac oznak zuzycia

poduchy tez ok chyba ze czegos nie zauzwazylem

wydech obijal sie tylko przy koncowych ale to tylko przy temp ponizej 0 jak sie zagrzal jest ok

sprzeglo lapie juz dosc wysoko wiec szykuje sie do wymiany ale czy dwumas bedzie tak odczuwalny tylko w pewnym zakresie obrotow

na biegu jalowym wszystko ok

buczenie wystepuje tylko przy obciazeniu czyli gdy auto jest w ruchu

fisa tez mam wymienionego ale to juz kolo 2 lat wstecz padl fis i poprzedni wlasciciel kupil cale zegary

dobra zagadka polookam jeszcze spod auta moze faktycznie czegos nie dopatrzylem

Opublikowano

plecionka twardnieje i juz jest zuzyta,wtedy przenosi drgania ,200tys km i przewaznie do wymiany

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

u mnie było sprzęgło. Po wymianie bajka żadnych problemów już nie mam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.