Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Klapa USA do b5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up

Opublikowano

Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up

w galerii B5 jest dużo amerykańców, ogólnie nie dodostania taka klapa w werji avant, chyba że import z USA :gwizdanie:

Opublikowano

Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up

w galerii B5 jest dużo amerykańców, ogólnie nie dodostania taka klapa w werji avant, chyba że import z USA :gwizdanie:

no właśnie od jakiegoś czasu szukam i szukam i szukam i bez sensu to szukanie... dlatego myślę samemu wyrezać takową. SoMeS mi co nie co wytłumaczył jak się do tego zabrać bo On sam u siebie robił tyle że do sedana, ale działania i tu i tu takie same przeca :P

Opublikowano

Z tym że wnęka na rej w EU jest niższa niz w USA :gwizdanie:

Opublikowano

Z tym że wnęka na rej w EU jest niższa niz w USA :gwizdanie:

muszę drugą klapę kupić i dopiero modzić :decayed:

Opublikowano

ja tam bym sie za takie przerabiania klapy nie brał . nie ma ogrinału usa do avanta dostepnego w polsce to zostaje przy seri . pozniej po takich przerobkach lakier peka i wgl dzieja sie cuda. ale oczywiscie wszysto zalezy od własciciela :cool1:

Opublikowano

ja tam bym sie za takie przerabiania klapy nie brał . nie ma ogrinału usa do avanta dostepnego w polsce to zostaje przy seri . pozniej po takich przerobkach lakier peka i wgl dzieja sie cuda. ale oczywiscie wszysto zalezy od własciciela :cool1:

jak nie zrobisz jak sie należy to lakier bedzie pękał :gwizdanie:, chociaz i tak bym nie chciał samoróby, bo nie idzie ogarnąć tego tak jak w ori, tymbardziej w avancie :gwizdanie:

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam, troche odgrzeje temat. Juz.jakis czas szukam klapy usa do sedana ale to strasznie ciężki temat. Wiec mam pytanie czy podjął by sie ktoś zrobienia takiej fejkowej klapy usa? No chyba ze ma ktos na handel. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.