Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zimą odczujesz różnicę bankowo :confused4:

pewnie tak ale puki co :PB98: rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Opublikowano

no coś byś musiał postawić bo Ci to zgnije :gwizdanie:

nie żebym chciał być nachalny ale w piątek mam wolne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no coś byś musiał postawić bo Ci to zgnije :gwizdanie:

nie żebym chciał być nachalny ale w piątek mam wolne :decayed:

to wpadnij do biela
Opublikowano

no to masz przerąbane :gwizdanie:

wypijemy za każdą śrubeczkę :evil:

Opublikowano
  • Autor

no to masz przerąbane :gwizdanie:

wypijemy za każdą śrubeczkę :evil:

no zobaczymy jak się trzymasz
Opublikowano

ja z dobrego rocznika jestem :yeah:

Opublikowano
  • Autor

najlepszego rocznika

Opublikowano

ole :decayed:

Opublikowano

przesiadka z q na FWD :thumbdown: zatęsknisz zimą za quattro, BTW dźwięk R4T do V8 to jak meleks do samochodu :polew:

Opublikowano

przesiadka z q na FWD :thumbdown: zatęsknisz zimą za quattro, BTW dźwięk R4T do V8 to jak meleks do samochodu :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

przesiadka z q na FWD :thumbdown: zatęsknisz zimą za quattro, BTW dźwięk R4T do V8 to jak meleks do samochodu :polew:

ale dzyń dzyń w portfelu rekompensuje to chociaż częściowo[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 10:46_________________________________________________xenie już świecą - wiem wiem -wieśniactwo ale w nocy da się już jeździć bo poprzednie świeczki H1 to jakiś żart.
Opublikowano

jeszcze nie jestem aż tak biedny, żeby kupić sobie diesla

dziwne bo diesle są droższe w zakupie więc powinno być: jeszcze nie jestem aż tak bogaty aby kupić sobie diesla

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie jestem aż tak biedny, żeby kupić sobie diesla

dziwne bo diesle są droższe w zakupie więc powinno być: jeszcze nie jestem aż tak bogaty aby kupić sobie diesla

:decayed:

czyli diesel to szczyt motoryzacyjnych marzeń-trzeba to uświadomić tym debilom z ferari, lamborgini, maserati, bugatti bo oni jeszcze nie wiedzą :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jeszcze nie jestem aż tak biedny, żeby kupić sobie diesla

dziwne bo diesle są droższe w zakupie więc powinno być: jeszcze nie jestem aż tak bogaty aby kupić sobie diesla

:decayed:

czyli diesel to szczyt motoryzacyjnych marzeń-trzeba to uświadomić tym debilom z ferari, lamborgini, maserati, bugatti bo oni jeszcze nie wiedzą :polew: :polew: :polew:

:doh1: :doh1:
Opublikowano

jeszcze nie jestem aż tak biedny, żeby kupić sobie diesla

dziwne bo diesle są droższe w zakupie więc powinno być: jeszcze nie jestem aż tak bogaty aby kupić sobie diesla

:decayed:

czyli diesel to szczyt motoryzacyjnych marzeń-trzeba to uświadomić tym debilom z ferari, lamborgini, maserati, bugatti bo oni jeszcze nie wiedzą :polew: :polew: :polew:

a to nie wiesz o tym :blink:

http://www.motofakty.pl/artykul/diesel_gora_w_24_le_mans.html

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie jestem aż tak biedny, żeby kupić sobie diesla

dziwne bo diesle są droższe w zakupie więc powinno być: jeszcze nie jestem aż tak bogaty aby kupić sobie diesla

:decayed:

czyli diesel to szczyt motoryzacyjnych marzeń-trzeba to uświadomić tym debilom z ferari, lamborgini, maserati, bugatti bo oni jeszcze nie wiedzą :polew: :polew: :polew:

a to nie wiesz o tym :blink:

http://www.motofakty.pl/artykul/diesel_gora_w_24_le_mans.html

wiem wiem ale pokaż mi wśród wyżej wymienionych diesla

albo inaczej - wyszła jakaś topowa wersja audi w dieslu?

Opublikowano
  • Autor
ty brutusie- przecież ty pb jeździsz :fool:

poza tym ja o bmw nie pytałem.

Opublikowano

wiem wiem ale pokaż mi wśród wyżej wymienionych diesla

a dlaczego tylko wśród wyżej wymienionych :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.