Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI


GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

jak ogarne 269/22mm na tył to masz moje :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie OT w wątku o tak pięknym świecącym chromami autem...

Gryfi mam coś jeszcze speszial for ju:

chrom.jpg

chrom w sprayu!!!!

...no już tak nie dziękuj :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie OT w wątku o tak pięknym świecącym chromami autem...

Gryfi mam coś jeszcze speszial for ju:

chrom.jpg

chrom w sprayu!!!!

...no już tak nie dziękuj :polew: :polew: :polew: :polew:

dzięki dzięki - ja w twoim wątku tez ci będę szukal fajnych rzeczy do twojej matowej czrnulki z chromem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarne 269/22mm na tył to masz moje :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:good:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:03_________________________________________________Siemian opanuj sie bo napisze w Twoim watku jak kiedys wieczorem zastalem Cie w garazu z białymi nićmi w trakcie obszywania skórzanych foteli :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:05_________________________________________________Musialem to w końcu z siebie wyrzucić ,nie mogłem dalej z tym żyć :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmiany i moja poprzednia esa jeżdzi sobie teraz w Warszawie a ja nabyłem cos bardziej cywilizowanego i podatniego na zmiany i mody- tamtej było szkoda zmieniąć ze względu na jej oryginlność :cool1: :gwizdanie:

Co do tego się zgodze. Mało które auto spala więcej oleju niż benzyny- rzeczywiście oryginalne.... (może stąd ta Twoja awersja do diesli- w końcu olej napędowy to też olej- źle Ci się kojarzyło)

Ludzie z Warszawy będą mieli napewno w najbliższym czasie kłopot z zakupem mineralnego oleju silnikowego...

-wystawić rurki zza zderzaka (wydech ma być widać a nie jak dieslu)

Widać że Twoi koledzy wyszli z podobnego założenia...

wiejski_tuning_010.jpg

wies_tuning_26.jpg

audifail_121.jpg

Co ciekawe widze że masz jakiś problem z tymi dieslami. Myśle że może to być związane z jakimiś traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa... Może wywozili Cie do lasu dieslami, ale zawsze wracałeś... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze zdjęcie to chyba twój biały gejowski golfik siemianku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak nie odrózniasz cabrio wersji zamkniętej to już nie dobrze z Tobą... To nie był dobry pomysł żeby psikać sobie tym chromem w sprayu po twarzy.. leć lepiej to szybciutko zmyj :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Wiem że za wszelką cene chciałeś się upodobnić do przednich reflektorów z paseczkami chromowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian to już abstrakcja -zastanów się trochę zanim napiszesz- i cała ta sprawa o 20 cm srebrnej listewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak ta Twoja furka kiedyś (pisalem juz kiedys) nie ulegnie dziwnemu samozapłonowi na parkingu pod Twoją pracą to będzie cud Pański :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian to już abstrakcja -zastanów się trochę zanim napiszesz- i cała ta sprawa o 20 cm srebrnej listewki

nie tylko bo ten zderzak to też z d*py okleiłeś... Po co?

Masz ładne auto to tego nie psuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian to już abstrakcja -zastanów się trochę zanim napiszesz- i cała ta sprawa o 20 cm srebrnej listewki

nie tylko bo ten zderzak to też z d*py okleiłeś... Po co?

Masz ładne auto to tego nie psuj...

bo chcę zobaczyc jak auto wygląda w różnych wariantach i kolorkach - opinię wyrazic możesz - zaśmiecać temat nie- masz u mnie jak w banku riposty w twoim wątku w podobnym stylu.

PS dziwi mnie twoje podejście bo po wszystkim przyjedziesz i będziesz lizał d*pę, żeby ci badanie techniczne podbić- pomyśl trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian opanuj sie bo napisze w Twoim watku jak kiedys wieczorem zastalem Cie w garazu z białymi nićmi w trakcie obszywania skórzanych foteli :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 13:05_________________________________________________Musialem to w końcu z siebie wyrzucić ,nie mogłem dalej z tym żyć :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 14:35_________________________________________________Kutwa dajcie se siana :disgust:

Każdy robi pod siebie i jak lubi :cool1:

Normalnie przedszkole :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: to był żart :wink4: żeby nie było ,że mi potem auto spłonie pod blokiem :decayed:

SORKI ZA OT[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 15:42_________________________________________________no w końcu będzie rozmowa mam nadzieję dorosłych ludzi :wink4: bo normalnie :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kabaret :facepalm:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________

:wink4: to był żart :wink4: żeby nie było ,że mi potem auto spłonie pod blokiem :decayed:

Ale dobry bo się uśmiałem po pachy :polew: aż mi się zajady porobiły :polew:

Sorry za OT ale to jest śmieszne co obaj Panowie robią :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aż mi się zajady porobiły :polew:

:decayed:

Sorki GRYFI raz jeszce za bajzel u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ale ten chrom :no: a6 piękne auto- może ściągnij chrom z dokładki zderzaka a grill pomaluj na czarno szyby lekką ściemę i będzie malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...