Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja tego nie mam - wygląda na woofer choć wydawało mi się, że powinien być w lewym boczku.

Opublikowano

no wlasnie ale w lewym boczku jest taka konstrukcja metalowa pewnie na zmieniarke. ciekawe musze gdzies poszukac

Opublikowano
  • Autor

tak Magicbattle to woofer

zdjęcie kiepskie ale zawsze

t_bose_ii_147.jpg

Opublikowano

no wlasnie wyczytalem gdzies w necie. nie mam narazie jak sprawdzic czy to to. ale jest dobrze. szkoda ze zmieniary nie ma bo jest kaseciak concert. emulator na usb ciekawe ile bedzie kosztowal

Opublikowano
  • Autor

moduł DRL zamówiony :banan:

będą dzienne w drogowych.

Opublikowano

kup paczkę bezpieczników gdyby coś poszło nie tak i sprawdź ważność gaśnicy tak na wszelki wypadek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:shock3::ssij:

damy radę z paluchem w :nose:

bezpieczniki załatw ty- w końcu jestes fachowcem od tego a za błędy się płaci :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Modzisz C5 na C6 :decayed:
no jak w tej reklamie .... a wyjdzie mi peugeot 206. :grin:

:grin::grin:

:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

udało się DRL założone :banan:

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

dsc0057yc.jpg

dsc0056vm.jpg

Opublikowano

gratki :oklasky::oklasky:

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

szupa nie przypalona czyli coś tam z elektryki pamiętasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak to działa- podpięte są tak by gasły po włączeniu pozycji

Opublikowano
  • Autor

dziś audiczka dostała nowe przeguby zewnętrzne i olej do skrzyni biegów :decayed:

powoli robi się nówka a potem pewnie ją sprzedam :grin:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie ale będziesz mi musiał uwierzyć na słowo bo nie chce mi się wrzucac zdjęć przegubów.

Jak zrobie mody w stylu: brak zderzaka i listew to dam ci znac i wkleje foto :grin:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

PS. ty się nabijasz a ja jestem dumny z moich dokonań -zwłaszcza jak na gołodupca jakim sie stałem :kwasny:

Opublikowano

Pięknie Gryfi:kox: a powiedz mi co to masz za moduł?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Pięknie Gryfi:kox: a powiedz mi co to masz za moduł?

alledrogo :wstydliwy:

---------- Post dopisany 01-05-2012 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2012 at 18:46 ----------

auto sprzedane :cry:

Znalazła kupca w 12 godzin od wystawienia a i tak nie zdążyłem kupić auta, które miało ją zastąpić .... i jestem teraz ku..a bezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

auto sprzedane :cry:

Znalazła kupca w 12 godzin od wystawienia a i tak nie zdążyłem kupić auta, które miało ją zastąpić .... i jestem teraz ku..a bezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Opublikowano

Zamiast się cieszyć że ktoś kupił tego ulepa, to jeszcze płaczesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zamiast się cieszyć że ktoś kupił tego ulepa, to jeszcze płaczesz :decayed:
ulepa?

jak cos to większego ulepa od twojego to nie widziałem :grin:- no chyba, że siemiana

moja miała tylko kilka zmian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.