Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralem


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ech Audi kariere zaczyna nie najlepiej...

Generalnie padł mi dzisiaj central (razem z prawym przednim swiatlem, ale z tym sobie dam rade:)).

Nie reaguje na pilota. Z kluczyka otwieraja sie jedne drzwi, reszta sie nie rusza. Do tego oswietlenie wewnatrz - gora i slupki tyl, przestaly reagowac na otwarcie wszystkich drzwi.

Recznie odpalone lampki swieca, nie reaguja jedynie na otwory.

Bezpiecznik w polu 6 jest ok. Wiazka pod siedzeniem z tylu wyglada ok, ten kawalek blachy byl lekko cieply, ale nie wiem czy to anomalia. Do bagaznika bede mial problem sie dostac - bede musial przez siedzenia (bo zamek pewnie sie zastal), dodatkowo mam tam 3 zimowki:) bedzie troche gimnastyki...

Gdzie moze byc problem?? Uzywalem szukaczki nie widze nic podobnego.

Pozdrawiam

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to od razu zapytam... Wawa, dobry rzemieslnik w temacie:) no i z kasa obecnie slabo, takze musi byc tani...

Z ta blacha pod siedzeniem to mialem na mysli caly ten kawalek pudelka nie tylko ten chromowany kawalek:)

Skad wnioski ze centralka?? I jak sie to naprawia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimbo22, centralka bo nie dziala Ci centralka. Moze jakies zimne luty czy cus. :?: A to pod siedzeniem to jak sie nie myle to modul komfortu wiec moze on tez szwankuje bo Ci swiatelka nawalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczesniej napisalem nie obejdzie sie chyba bez VAG-a. Zagadaj z chlopakami z Wawy oni pewnie maja Vag-a to na spocie Ci pomoga. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralka stroje swiatelkami w srodku, moze woda sie dostala do centrlaki, i takie przypadki widzialem, ogolnie dostan sie do centralki i sprawdz czy dostaje napiecie, a potem ja rozbierz, moze cos zauwarzysz i zreanimujesz ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralka od zamka, ta pneumatyczna steruje oswietleniem z wewnatrz?? chyba audi przekombinowalo troche:) ale dzieki za trop... zabiore sie do tego:)

[ Dodano: 2006-10-06, 12:38 ]

Problem sie zmniejszyl:) Zapobiegawczo wymienilem 2 bezpieczniki (6 i 38) i okazalo sie ze jeden faktycznie byl trafiony... Nie widac tego organoleptycznie - bezpiecznik moge sprzedac jako nowy:) ale central zaczal dzialac, jednak tylko w kluczyku - otwieram wszystkie drzwi.

Na pilota dalej nie reaguje... Jakies pomysly w takiej sytuacji? Gdzie jest odbiornik sygnalu pilota?? A moze jakis inny bezpiecznik od tego jest??

Dzieki za dotychczasowa pomoc

POzdro

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...