Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora


niedzwiedz1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem rozpoczął się od braku reakcji jakich kolwiek przełączników szyb (tych w środku) jak i zamykanie z pilota. Za namową mojego kolegi odpiąłem akumulator, poczekałem chwile i z powrotem go podłączyłem zamiast pozytywnych objawów przestał odpalać silnik i reagować centralny zamek z pilota. Po jakimś czasie wróciła reakcja centralnego zamka na pilot lecz w dalszym ciągu nie moge go odpalić oraz nadal występuje początkowy problem jakim jest brak reakcji szyb czyli nie mogę ich zamknąć ani otworzyć. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba przypadkiem immobilazera z kluczykiem zsynchronizować??

Miałem coś takiego w Oplu. Trzeba było włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon i przytrzymać przycisk od alarmu przez jakaś chwilę. W tamtym przypadku pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pasuje ci sprawdzic podszybie czy czasem nie masz zatkanych kanalow odplywowych i co sie wiaze z tym mozesz miec tez wilgoc w obudowie kompa.

Pewnie przekaznik od pompy paliwa zawilgotnial :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze i sie odezwe a jak sprawdzic czy zalalo ECU??[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 19:18_________________________________________________chcialem przypomniec ze brak odpalania pojawil sie po chwilowym odlaczeniu akumulatora moze to jakies zabezpieczenie albo cos w tym stylu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz jakies zabezpieczenie, sprawdz pod kierownica czy nie masz jakiegos dziwnego Modulu albo cos w tym stylu :)

W podszybiu masz po lewej stronie czarna obudowe i tam wlasnie jest m.in. komp i przekazniki. Musisz odkrecic piec srub . Uwazaj na jedna bo ukryta jest kolo ramienia wycieraczki . Scignij ja i wtedy bedziesz mial dostep do tej sruby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie jedno pytanie zwiazane wlasnie z zdemontowaniem tej polki ktora znajduje sie pod kierownica co trzeba po kolei odkrecic i czy sa jakies ukryte sruby poniewaz odkrecilem ta ktora jest pod oslona bezpiecznikow i te ktore znajduja sie nad nogami kierowcy a reszty nie wiem a nie chce niczego polamac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...